Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elítélitek az ilyen nőket?

Ti elítélitek az ilyen nőket?

Figyelt kérdés

A, akik nem akarnak gyermeket egyáltalán

vagy

B, akiknek nincs társuk, ezért mesterséges megtermékenyítést alkalmaznak és egyedül felnevelik a gyereket.

A ti szemetekben melyik a rosszabb?


2015. dec. 14. 19:22
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
17%
Sajnos elég sok,de ebből nem következik h ezért másoktól is jóízűen elvegyék a normális család adta lehetőségeket. Ezzel kb azt mondtad h a devizahitel tök tuti,mert sok embernek van. A másik h azon az alapon minden jobb,mint ha a másik szülő verné,terrorizálná,de ez gyenge érv,mert a legrosszabb esetet alapul venni egy ilyen helyzetben nem túl ésszerű. Pl azért se mész ki az utcára,mert akár még el is üthetnek?
2015. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
17%
A minőséget 2 szülő nagyobb eséllyel biztosítja,mint egy.
2015. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek túl nagy hangsúlyt fektetnek arra, hogy mit gondol a másik. Az én véleményem az, hogy mindneki azt csinál az életével, amit akar.
2015. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%

"A minőséget 2 szülő nagyobb eséllyel biztosítja,mint egy."


- Most már nagyobb esélyről beszélsz, korábban kizárólagosságról, illetve két szülőről, mint szükséges feltételről volt szó. Nagyon nem ugyanazt mondod most.

2015. dec. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:

Egyikkel sincs semmi gond. Sőt.

A B változatnak talán több esze van ,mint a legtöbb mai nőnek , mert az úgy szül, hogy egyedül is fel tudja nevelni a többi meg azt hiszi az övé a legistenibb, legszentebb párkapcsolat ami örökké tart aztán gyerektartás nélkül éhenhalnának.

2015. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem ítélem el. Sőt, egyiket sem tartom rossznak.

Miért baj, ha valaki nem akar gyereket? Miért fáj ez neked?

És miért baj, ha valaki vágyik rá és nem talál hozzá párt és egyedül vállalja?

2015. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
0%
Hát...akkor cseréld le a kell szót a kívánatosra, de ettől még te is tudod h nekem van igazam :D
2015. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim válasza:
0%

Mindenkinek szíve joga eldönteni,mit csinál a testével.

Ha valaki nem akar soha gyereket?

Hát nem akar,lelke rajta.

A mesterséges megtermékenyítéssel csak egyetlen bajom van,mégpedig az,ha a nő nem meddő,és nem azért választja ezt a gyereknemzésre,mert máshogy nem tud teherbe esni.

Azért választja,mert úgy gondolja,egyedül is fel tud nevelni egy gyereket.nincs szüksége senkire.

Szerencsére ez nagyon ritka szerintem.

Ezzel a születendő gyermekét megfosztja attól,hogy apa mellett nőjön fel,egyáltalán megismerje az apját,és generál magának ehy igen kellemetlen beszélgetést a jövőre nézve...a gyermekével.

Aki ilyenre szánja el magát,ott már valószínűleg komoly lelki gondok vannak a háttérben,vagy leszbi.

2015. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nagyon bizarr, ha egy nő egy vadidegentől akar gyereket, akkor már essen inkább teherbe valami kis futó kapcsolatból és ne kérje a gyerektartást, de ez a "bemegyek és kiválasztom katalógusból" nekem túl rideg, nagyon gázosnak tartom.
2015. dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
A b-el sincs semmi gond. Az a baj sokan azt hiszik ha van egy "család" ami anyuka apuka meg gyerek az csakis boldog tökéletes család lehet. Hála az égnek az én szüleim szétváltak, csak kikészültem tőlük.
2015. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!