Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elítélitek az ilyen nőket?

Ti elítélitek az ilyen nőket?

Figyelt kérdés

A, akik nem akarnak gyermeket egyáltalán

vagy

B, akiknek nincs társuk, ezért mesterséges megtermékenyítést alkalmaznak és egyedül felnevelik a gyereket.

A ti szemetekben melyik a rosszabb?


2015. dec. 14. 19:22
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki nem akar gyereket, abban nincsen semmi elítélendő. Sokkal bicskanyitogatóbb, ha valaki saját bevallása szerint annyira szegény, hogy "még a kiflit is számolnia kell" (itt olvastam egy kérdésnél) és ilyen körülmények között vág bele a babaprojektbe, majd visít karácsonykor, hogy nem tud mit adni. Ez miért nincs benne ebben az összehasonlításban?

Én is azon a véleményen vagyok, hogy egy gyermeknek kell anya és apa is és direkt úgy szülni, hogy tudjuk, az egyik sosem lesz, vmilyen szinten önzőség. De még mindig messzemenően jobb helyzet, ha egy önmagát és jövendőbeli gyermeket tökéletesen fenntartó nő vállal apa nélkül gyereket, mint egy semmirekellő házaspár, akik önmagukkal sem tudnak mit kezdeni.

2015. dec. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
Nem ítélkezem senki felett, a B verzióról van csak annyi véleményem, hogy én szívesen születtem volna ilyen családba. Persze nyilván van ennél rosszabb is.
2015. dec. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Lemaradt a ,,nem", szóval én nem szívesen születtem volna ilyen családba.
2015. dec. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

Nem ìtèlek el senkit,kivève a gyiklosokat ès a pedofilokat,na meg a betörőt aki nem elèg hogy kirabolja az embert mèg szèt is veri.

Amiket te ìrsz kèt èletforma.

Az ő dolguk de, a màsodik eset nagyon nem szerencsès,sokan sajnos nem is gondolnak abba bele,hogy a gyerek nem tàrs,őt ajàndèkba kapjuk ha felnő akkor sajàt csalàdot alapìt,lesz sajàt tàrsa,ès bàr az anyja is a rèsze lesz,de az anya egyedül marad, a tàrs az akivel leèli az èletèt,nem a gyerek,a gyerek szemszögèből sem szerencsès egy Apa elengedhetetlen kincs.

De mind a kettő egyèni döntès.

2015. dec. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
0%
Olyan lányok akik azért nem akarnak szülni mert féltik az alakukat.
2015. dec. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
63%

Azt a nőt soha nem ítéltem el, aki bevállalta, hogy neki nem jön be a gyermekvállalás, mint projekt az életében és más céljai vannak. Van ilyen nő, ugyanolyan értékes ember, csak másra szánja az életét. Az egyik legjobb barátnőm is ilyen, emellett imádja a gyerekeimet, mindig hívja őket, de ő maga karrierista, nem fér bele neki a saját gyermek.


Azokkal a nőkkel van bajom, akik céltalanul tengődnek, úgy gondolják, hogy bár elmúltak 30, de még abszolút ráérnek a gyermekvállalással. MÉg nem tudnak dönteni, igenis, meg nem is, holott minden feltétel adott. Ez számomra egy 18 éves ember szintjén van...

2015. dec. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Egyikkel sincs semmi baj, mindenki úgy él, ahogy szeretne!
2015. dec. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

Jézusom, mi a francért kellene elítélni bárkit is? Mármint olyat, aki nem bűnöző, vagy ilyesmi. Ki az a szerencsétlen, akinek abból áll az élete, hogy másokat ítélget, mert nem azt csinálják, amit ő szeretne?

Egyébként meg egyik sem rosszabb a másiknál, merthogy egyik sem rossz egyáltalán. Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy mi a rosszabb, ha csizmát veszel, vagy ha kötött sapkát. Hadd döntse már el mindenki, hogy mit szeretne, anélkül, hogy ebbe mások belekárognának.

2015. dec. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

"Azokkal a nőkkel van bajom, akik céltalanul tengődnek, úgy gondolják, hogy bár elmúltak 30, de még abszolút ráérnek a gyermekvállalással."


Én mondjuk ilyen vagyok; nem tudtam, hogy ez ilyen negatívan befolyásolja az életedet. Elnézést.

2015. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

"monoka1987 nevű felhasználó válasza:


Olyan lányok akik azért nem akarnak szülni mert féltik az alakukat."


Köszi,én nem tartozom közéjük,sőt nagyon sok ismerösöm sem :D Olyanról esetleg még nem hallodtál,hogy valaki azért nem szeretne,mert nem a nyomorba akarja szülni,és nincs ki támogassa pl szülők,rokonok? Nekem unokatesomnak 2 gyereke van,és albérletből alvérletbe járnak,mindig kölcsön kérnek pénzt...már aki ad nekik,mint mamás..de soha nem látja viszot..ennek is mi értelme? Szüljön az ember a szegénységbe,hogy a mai világba már cikizik a gyereket ha nem a legmenőbb ruhái, elektronikai cuccai vannak?

2015. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!