Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjem tejfakasztó bulit...

A férjem tejfakasztó bulit akar tartani szülés után, de nekem ez nagyon nem tetszik. Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Szülés után vérezve, összevarrva (ha császároznak, akkor pláne), "tejfakasztva" majd pont arra vágyom, hogy odacsődüljön egy halom ember, pláne férfi hozzánk... van egypár férfi családtagom (apám, öcsém, sógorom), de egyiküknek sem jutott eszébe eddig ez a hülyeség, hanem együtt babáztak otthon.

Hogy beszélhetném erről le?



2015. jún. 13. 17:40
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
78%
A 19. és 20. vagyok.Miért kell mindent félreérteni?!Attól,hogy-konkrétan az én Férjemről beszélek-volt olyan aljas,"alkoholista"(ráadásul az én tudtommal),hogy a gyerekeINK születésekor be mert inni,még nem kell mindenfélének kikiáltani!Ja,értem már.Itt mindenki absztinens(bár inkább szerintem szuper anyu-szuperapu kombó,akik hazudnak)!Hát,egészségetekre!
2015. jún. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
83%
Elég primitív hozzáállás számomra, hogy "ha nekem sz@r, a másiknak is legyen sz@r." Az én párom is tartott tejfakasztót, míg a kórházban voltunk, pedig nem alkoholista. A szülés után este az egyik legjobb barátjával ült le és elővett egy sok-sok éves bort, amit valami különleges alkalomra tartogatott, majd másnap egy tágabb baráti társasággal ünnepeltek (nem nálunk otthon). Engem egyáltalán nem zavart, sőt jól esett amikor megtudtam, hogy mennyien megjelentek (még távolról is ideutaztak) gratulálni, ráadásul volt aki minket is meglátogatott a kórházban...
2015. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:
Úristen mi folyik ennél a kérdésnél? :O Hogy jön ide az, hogy óvodás korig szoptatja vki a babát meg a férje nem vigyáz rá? :D De azért kösz. Irigylem, mert bezzeg a sogornőm ikreket szült simán és még orvos is (anyukáknak papol, hogyan szoptassanak meg ilyenek), szal ő az utolsó akinek "ki kell nyalni a seggét" szülés után, de a tesóm el sem mozdult mellőle. Miért lennék önző? Hogy amíg én szülés után babázok, addig apuka jól bepiál? Akkor mi lesz később? Ja és nem alkoholista, de nem ez volt a kérdés amúgy.
2015. jún. 13. 21:19
 34/53 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem az a primitív hozzáállás, hogy a páromnak rossz, akkor legalább nekem ne legyen az.
2015. jún. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
97%
Nevetsegesek vagytok. Itt nem egy orbitalis bebaszasrol van szo, amig az asszony kette szakad a korhazban. Ez pozitiv dolog. Anyuka orul, egeez ejjel csodalja a babajat, apuka szinten orul, unnepel a baratokkal, egyutt csodaljak az elso kepelet a babarol, stb. Mindenki gratulal es isznak a baba egeszsegere.
2015. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
78%
fapina...
2015. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
97%
Jómagam nőként is voltam tejfakasztón (nem is egyszer), ugyanis az én baráti társaságomban nem arról szól, hogy egy csapat kan ájultig issza magát. Ott voltak a nagyszülők, testvérek, barátok, az újdonsült apuka pedig könnyes szemmel mesélte a történteket és mutogatta a képeket a babáról. Ettünk, ittunk és együtt örültünk. Amikor pedig anyuka is fogadóképes volt otthon, minden jóval elhalmozva mentünk látogatni. Micsoda bűnös dolgok ezek...
2015. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
80%
nálunk nyílt örökbe fogadás volt, ott voltam a babánk születésénél és nem fogjátok elhinni tartottunk mi is "tápszerfakasztót" ahol mind a ketten jelen voltunk összehívtuk a barátokat, együtt ittunk... hogy a fenébe nem vette észre se a gyámügy se a tegyesz, se a pszichológus hogy alkoholisták vagyunk???? és nekünk mertek adni egy babát... (ennyi álszent embert egy rakáson...) (amúgy 1-es voltam így a kérésedre már válaszoltam kérdező :) )
2015. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
2%
Ha ketten fakasztotok, az tök jó. De apának miért nem öröm, hogy nézegetheti ő is a gyereket, ezt nem értem.
2015. jún. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
7%
Egyébként szerintem így alakul ki a nőkben az, hogy ő meg a baba egy személy.
2015. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!