Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjem tejfakasztó bulit...

A férjem tejfakasztó bulit akar tartani szülés után, de nekem ez nagyon nem tetszik. Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Szülés után vérezve, összevarrva (ha császároznak, akkor pláne), "tejfakasztva" majd pont arra vágyom, hogy odacsődüljön egy halom ember, pláne férfi hozzánk... van egypár férfi családtagom (apám, öcsém, sógorom), de egyiküknek sem jutott eszébe eddig ez a hülyeség, hanem együtt babáztak otthon.

Hogy beszélhetném erről le?



2015. jún. 13. 17:40
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
22%
Csak egy újabb kifogás, hogy a primitív emberek jól bebaszhassanak.
2015. jún. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
67%

Az én férjem is tartott tejfakasztót. Ez az egész gyerekvállalás nem csak rólad szól. Ő is stresszelt, izgult veled együtt. Neki a tejfakasztó egy kicsi lazulás, felkészülés arra, ami előtte áll. Neki jutott a buli része. Neked pedig a szülés. De nem szebb és magasztosabb feladat ez? Én bizony ezeket a dolgokat (a rugdosódás a pociban, a szopi, meg amik csak női kiváltságok) semmi pénzért nem adnám egy buliért.

Egyébként másnap kötelességtudóan jött apuci látogatni... nem azért, de sz@rabbul nézett ki, mint én! :-D

2015. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
89%

Önző vagy. Látogatási idő után miért ne ihatna meg valamit a haverokkal?


Az én párom is tartott, semmi problémám nem volt vele. Pedig császárral szültem, pláne.

2015. jún. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
89%
Igen, veled. A tejfakaszto az alatt van, amig te a korhazban vagy. Miert ne unnepelhetne meg a ferjed a gyermeke szuleteset?
2015. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
84%

Netán attól félsz, hogy az otthonodban ramazurit csinálnak, és amint hazaértek, ott fog várni a buli maradványa?

Amennyiben a tejfakasztót az alatt tartja amíg kórházban vagy és másnap nem félrészegen, másnaposan tántorog be és rendben lesz a ház, miért ne?

Mi nem tartottuk, de volt ismerős, aki körbeszaladt a szomszédságban, koccintottak egy kupicával és ennyi volt a tejfakasztó.

Nem kell feltétlenül seggrészegre innia magát, hányás-másnapos szagúnak lennie, de hagyd, hogy ünnepeljen. Ha esetleg nem ismer mértéket és csak baj van az italozgatásból, jogos a nemtetszésed.

2015. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:
kösz az értelmes válaszokat! Igen az a gond, hogy a férjem nem tud mértéket tartani, csak jól be... értitek. Azt meg nem akarom, hogy másnap másnaposan, piaszagúan essen be és előbb menjen a klotyóra mint én... és mindenki rajtunk röhögjön.
2015. jún. 13. 18:33
 17/53 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy olyan embernek kell gyereket szülni aki ilyen felelősségteljes/akit ilyen felelősségteljesnek tartasz?
2015. jún. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
90%
Az én férjem is tartott tejfakasztót 3éve is,és most is fog,ha megszületik a második kisfiunk! Itthon,nyársalás formájában,amíg a kórházban leszek! Ez egy alkalom!! Másnapra kijózanodik,gondolom,nem fürdetlenül,bepiálva esik be a kórházba.De az, hogy ne örömködjön?! Hát az Ő dolga,hogy büszke legyen,dicsekedjen,örüljön nektek hogy szülsz neki egy egészséges babát! Ez így szokás! Jó egészséget nektek a babához,és neked is!! Könnyű szülést!! 39+5hkm
2015. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
88%
Valaki rosszul tud valamit Nálatok.A tejfakasztó akkor van,amikor a baba megszületik,és még bent vagytok Vele a kórházban!Én 3x szültem,mindhárom alkalommal volt buli a Férjem a barátait valahova 1-2 este,de oylan is volt,hogy miután hazajött a kórházból jöttek Hozzá.Semmi,de semmi godn nincs ezzel!Egyszer sem zavart-SŐT-és mire hazamentünk lecsengett a dolog(hiszen ez így van rendjén).Gondolom első baba,azért is vagy ilyen feldúlt.
2015. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
88%
Az utolsó vagyok.Az én Férjem se volt szomjas-húúúú,kicsit sem-de ez ezzel jár.Ettől függetlenül MINDENT megoldott,több gyerekes apukaként is!
2015. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!