Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjem tejfakasztó bulit...

A férjem tejfakasztó bulit akar tartani szülés után, de nekem ez nagyon nem tetszik. Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Szülés után vérezve, összevarrva (ha császároznak, akkor pláne), "tejfakasztva" majd pont arra vágyom, hogy odacsődüljön egy halom ember, pláne férfi hozzánk... van egypár férfi családtagom (apám, öcsém, sógorom), de egyiküknek sem jutott eszébe eddig ez a hülyeség, hanem együtt babáztak otthon.

Hogy beszélhetném erről le?



2015. jún. 13. 17:40
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
22%

Az zavar, hogy egyesek a gyerek megszületését ürügyként használják, hogy az asztal alá ihassàk magukat. Volt aki tejfakasztó alkalmàból becsajozott. Ha mértékkel ünnepelnek, nem gond, de hogy seggreszegre igya magát az apuka, aztán piaszagúan, másnaposan tamolyogjon be másnap az anyukához a kh-ba, az gàz. Illene hogy hasznàlható àllapotban legyen.


Nàlunk mondjuk nincs szórakozàs ha valaki beteg. Ha a gyerek, ha valamelyiküknek beteg, a többi együttèrzöen "szoliidarít" ès tàmogat.

És tènyleg ne akkor legyen màr nagy party amikor anyuka a seggèn sem tud megülni mert összevagdosták.

2015. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
66%
Anyuka elmehet a tejfakasztóra?
2015. jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
20%
Nem, ez nem ezzel jár. Ez csak akkor jár ezzel, ha valaki egy alkoholistának szül gyereket. Az én férjemnek inkább azon járt az esze, hogy hogyan tudna bent maradni velünk éjszakára is. Esze ágában nem volt kocsmázni a haverokkal. Neki az színvonalon aluli.
2015. jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
77%

"Az zavar, hogy egyesek a gyerek megszületését ürügyként használják, hogy az asztal alá ihassàk magukat."


Még egyszer: nem ilyen embernek kell gyereket szülni, hanem olyannak, aki ismeri a mértéket.

2015. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
67%
Jaj kérdező, nagyon gáz a hozzáállásod. Páromnak is volt tejfakasztója szülés után, meg a 2. baba után is lesz. Úgyse tud egész nap ott lenni veletek a kórházban. Én nem is igényeltem volna, elvoltam a császár után a magam bajával meg a kisbaba kiismerésével, én nem bántam hogy kicsit kiereszti a gőzt...
2015. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
36%

Anya mikor ereszti ki a gőzt? Apa izgul, juj szegény.


Anya meg konkrétan kettészakadt, hogy kinyomjon egy embert magából. De apának jár a pihi.

2015. jún. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
41%
"magad baja", meg a "kisbaba kiismerése", meg "úgy sem lehet veled egész nap" ---miért nem? Akarni kell és kész. A buliszervezés helyett lehet keresni családbarát kórházat, és akkor éjszakára is ott maradhat a családjával azért az összegért, amiért meghívja a haverokat inni! Az ő gyereke is, az ő "baja" is, az ő babájának a kiismerése is, és igenis ott lehet egész nap! Az enyém ez alatt a négy nap alatt tanult meg pelenkázni, fürdetni, altatni, és segített nekem a császár után zuhanyozni és pisilni is, mert TÁRS és nem HAVER, aki iszik egyet a nyomoromra és a gyerek egészségére! Ez a nagy különbség!
2015. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
78%
71%os valaszolo tipikus pelda arra, aki otthon szenved evek ota, mert apuka nem hajlando 5 percet vigyazni a gyerekre. Ne legyel irigy..
2015. jún. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon nem vilagos itt par embernek, hogy mirol is van szo. 'iszik egyet a nyomoromra'? Ne mar..
2015. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
55%
Komolyan szégyen, hogy ilyen nők mellett leállnak férfiak. "iszik egyet a nyomoromra"? Ezt gondolom ugyanaz a nő mondja, aki szerint a szülés a nő legszentebb élménye, élete legcsodálatosabb napja, és óvodáskoráig szoptatja a gyereket, mert az milyen csodálatos.
2015. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!