Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjem tejfakasztó bulit...

A férjem tejfakasztó bulit akar tartani szülés után, de nekem ez nagyon nem tetszik. Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Szülés után vérezve, összevarrva (ha császároznak, akkor pláne), "tejfakasztva" majd pont arra vágyom, hogy odacsődüljön egy halom ember, pláne férfi hozzánk... van egypár férfi családtagom (apám, öcsém, sógorom), de egyiküknek sem jutott eszébe eddig ez a hülyeség, hanem együtt babáztak otthon.

Hogy beszélhetném erről le?



2015. jún. 13. 17:40
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
93%
tejfakasztót addig szoktak tartani míg az anyuka a kórházban van még a babával... nem akkor amikor már hazajöttetek... nem lehet hogy félreértetted hogy mikor szeretné tartani? mert ha amíg kórházban vagy addig szeretné akkor igen veled van a baj :) de ha akkor amikor már hazamentek akkor vele! :)
2015. jún. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Tök mindegy, amikor én ott szenvedek, nem akarom hogy ő meg a világ másik felén bulizzon meg örömködjön... mondom, eddig mindenki volt olyan gáláns, hogy a kórházban is párjával és a babákkal volt (az öcsém meg a sógorom is, eszükbe se jutott, pedig az öcsém aztán tud piálni), nem hiszem el, hogy ez csak nálunk ekkora kérés... pff
2015. jún. 13. 17:44
 3/53 anonim ***** válasza:
73%
Én nő vagyok, és a férjem sem tartott tejfakasztó bulit, de nekem baromi önzőnek tűnsz. Azt nem akarod, hogy együttérzésből vágassa fel a hasát? ÉS nyilván nem látogatási időben fog bulizni, este tízkor meg úgysem lehet veled.
2015. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
94%
engem egyáltalán nem zavarna, had érezze jól magát, ünnepelje meg a gyereke érkezését, hisz utána, nem nagyon lesz se kedve se energiája eljárkálni jó darabig.
2015. jún. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sincs baj egy esti bulival a haverokkal - de csak amíg te a kórházban vagy a babával. Ettől még bejárhat hozzátok lelkesen látogatási időben.
2015. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
15%
Az alkoholistának mindegy minek hívják csak inni lehessen. Ez pedig most erre nagyon jó ok.
2015. jún. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
94%
Az en ferjem addig volt oda a barataival, amig a korhazban voltunk (egyebkent is eljar olykor, de nem zavar). Eleg onzo hozzaallas az, hogy azert, amiert Te "szenvedsz", neki is kell! Ha az lenne az erved, hogy bizonytalan vagy, es kell a segitseg, akkor abszolut megertenelek, de ez igy eleg unszimpatikus.
2015. jún. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim válasza:
92%

Miért nem szeretnéd? És ha ez téged zavar, akkor mit szeretnél mit tegyen? Tudod a kórházba van LÁTOGATÁSI IDŐ és valószínűleg nem egyedül leszel a szobába, nem ülhet ott veled egész nap, több okból kifolyólag - NEKI nagyon unalmas ott ülni és téged nézni ahogy alszol, - aki még rajtad kívül a szobába lesz kellemetlen lenne.

Nálunk volt mind két gyereknél. És a férjem nagyon jól érezte magát. Én meg boldog voltam, hogy ő boldog volt.

Attól félsz esetleg csinál valamit a férjed, nem bízol benne?

2015. jún. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
83%

A kórházban nem lehet állandóan veled! Természetes, hogy egy apuka megünnepli a gyereke születését! Ez már ősidők óta szokás és egy anyukának sem volt ellene kifogása.

Babázhattok még eleget, ha otthon lesztek.

2015. jún. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
90%
A tejfakasztó buli errefelé is hagyomány. Nálunk én noszogattam a párom hogy menjen nyugodtan. Nem igazán értem téged ez miért zavar.
2015. jún. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!