Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor érdemes Gyereket vállaln...

Mikor érdemes Gyereket vállalni? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
jelenleg 19 éves elmúltam, és nagyon foglalkoztat a kérdés. Én 21-23 éves korom között szeretnék, de a páromtól igen messze lakunk egymástól. Még nem költöztünk össze, de én már szeretném nagyon, és gyermeket is szeretnék tőle. Előrehajló méhem van, így azt mondta az orvos, lehet gondok lesznek a gyerekvállalással, mert elvetélhetek hamarabb, mint egy normál ember. A párom 47 éves, így miatta is szeretném hamarabb.
2010. febr. 21. 11:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
47? ott már gondok lesznek már bocs. én semmiféleképp nem kötném össze magam 20 évesen egy 50 évessel. legfőképp gyerek?! én 19 vok a barátom 23 és nekünk már összejött októberre jön.
2010. febr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen várj még a babával. Ne legyen szempont a párod kora, 47 évesen neki már biztos van gyereke. Nem tudom milyen régen vagytok együtt, de nem hiszem, hogy túl régen. Szórakozz még, élvezd az életet, a 21-23 éves kort várd meg legalább
2010. febr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora korkülönbséggel még az összeköltözést is megkellene gondolnod,a babavárást méginkább.Ha most szülnél, a gyerek 20 éves korában ( amikor még nem felnőtt) a párod már 70 éves lesz.Ez még nagypapaként is nagy generációs különbség.
2010. febr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
1. vok a 3.nak igaza van!!! alig látja majd a gyerekét mert megöregedik
2010. febr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%
47 éves és te gyereket akarsz szülni neki??? ááááá
2010. febr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem akkor kell amikor minden adott a körülményekhez képest. Az mindegy hogy hány éves vagy. Ha el tudod tartani, van stabil kapcsolatod, van hol laknod és nem a szüleidnek szülsz, meg tudod neki adni az alapokat akkor lehet szülni. Ja és egyszerűen borzasztóak vagytok válaszolók, hogy képesek vagytok azon utálkozni hogy valaki öregebb korában vállal gyereket!
2010. febr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
37%
akkor az előttem szóló is szülne egy nyugdíjasnak??? mi lesz ebből a világból
2010. febr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
38%
majdnem 30 év a korkülönbség? ez komoly? vagy vicc a kérdés? én tuti nem szülnék egy nyugdíjasnak! szerintem te sem gondolod ezt komolyan!
2010. febr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a kettőjük korkülönbségéről beszéltem hanem arról hogy úgy beszéltek mintha valami halálos bűn lenne hogy valaki nem 20 évesen alapít családot! Azon kívül nem tudom mióta vagytok bezárva a gyereketekkel otthon de manapság nem nyugdíjasok a 47 évesek! Mi közötök hozzá hogy kivel jár? Nem ez volt a kérdés!
2010. febr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
előrehajló méh jóval veszéltelenebb, mint a hátrahajló. Ugyanis az előrehajló a normál állapota. 19 évesen szerintem még ne szülj gyereket. Egyszerűen élj még egy kicsit, ne akarj másnak megfelelni.
2010. febr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!