Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Na erről mit gondoltok? Ki...

Na erről mit gondoltok? Ki tenné oda a gyerekét az ugráló bácsi alá? :D

Figyelt kérdés

[link]


Igen,szoktam a puruttyát olvasni és igen gyereket várok.Nem vagyok 8általánost végzett dzsipsziking, de vannak vicces képek és a mosolyt a lurkó is érzi:D


De megakadt a szemem ezen.Ki tenné oda a gyereket a bácsi alá?Én tuti nem:DNemhiszem amúgy,hogy vannak balesetek, vagy legalábbis nem hangoztatják:)Gondolom ez olyan hagyomány mint a gyerekdobálás Indiában:)Izgi ugye?:D


2010. jún. 17. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy az isten állatkertje!
2010. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Uhh ez komoly...
2010. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Spanyol szokás egyébként(Colacho fesztivál),itt van róla egy cikk:)


[link]

2010. jún. 17. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Átugranám ezeket az anyákat is... Nem normálisak.
2010. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem ítélem el őket,mert nincs miért:)Ez náluk olyan mint nálunk a keresztelő...teljesen bevett szokás, csak nekünk bizarr:)
2010. jún. 17. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Nah jó, de nem nyomják le a keresztvízbe a csecsemőt... Itt meg felmerülhet az, hogy rosszul ugrik el a pasas és akkor a baba látja kárát.
2010. jún. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De ebből haszna sincs szegény gyereknek..mi van,ha elkezd közben nagyon sírni,és a pasi meg nem hagyja abba,mert mittomén..lehet h. bevett szokás h. jó sokáig csinálják...???
2010. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!