Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor változott meg ennyire a...

Mikor változott meg ennyire a húsvéti ünnep?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy a nyúl mindenhonnan (mamáknál is) hoz ajándékot, meg fészekkeresés van már az oviban is.

Mióta? Amikor mi gyerekek voltunk, tojást festettünk, a fiúk locsolóverset tanultak, és locsolkodtak. Manapság erről nem hallani.

Mikor anyagiasodott el a húsvét is????



2015. ápr. 4. 17:53
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell ezen kiakadni, ahany haz, annyi szokas.

Nalunk nem volt ilyen. Gyerekeimnek sem veszek semmit, mert igy is millio mindent kapnak. De a nagymamaek pl. vesznek ajandekot, es en nem szolok bele, orulnek a gyerekek, orulnek a felnottek, nincs ezzel baj. A csaladi hagyomanyok megmaradnak attol, hogy egyutt vagyunk. Ajandek ide vagy oda, maganugye mindenkinek.

2015. ápr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Mikor èn gyerek voltam most 39 vagyok akkor is kaptam csoki nyulat ugy emlèkszem budapest ,mi is csokinyulat ès kinder tojást helyeztünk a gyerekeinknek kosarába vagy polcra ,illetve a 2 fiam + fèrjem locsolásèrt csoki tojást kaptak ma.tojást nem festünk mert nálunk jobban örül mindenki csoki tojásnak mint főt festet tojásnak .
2015. ápr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!