Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért csak a 20év alattiak...

Miért csak a 20év alattiak vannak megszólva, hogy felelőtlenség ennyi idősen szülni?

Figyelt kérdés

Az miért nincs megszólva aki 40éves kora után közel az 50hez szül? Mivel jobb ez? Ki fogja felnevelni azt a gyereket? Jó lesz az a gyereknek, hogy járóbottal megy az anyja az iskolai ballagásra? Egy gyereknek 20-30évesen is szüksége van a szüleire! Az unokáit hogy fogja látni? Én szerintem ez már önőség, hogy valaki ennyi idősen szül.


Én 19évesen szültem. Mindenki megszólt, hogy milyen felelőtlen tinik vagyunk. Terhesen érettségiztem, szereztem szakmát. Most 2,5éves a lányunk. Meg van mindenünk. Saját lakásban élünk, férjemnek jól fizető munkája van. Szépen élünk, nem nélkülözünk semmit sem. Mégis az emberek szemében mi vagyunk a felelőtlenek, hogy ilyenkor vállaltunk gyereket.

Itt gyakorin is látom, hogy mennyire bíztatják azokat a nőket akik már bőven 40felett vannak, hogy szűljenek!

Miért tolódott ki ennyire az életkor? Szerintem nem ennek kell lennie a normálisnak!


2014. júl. 24. 08:10
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem 19-20 alatt szülni és 40éves kor felett szülni ugyanakkora felelőtlenség,az első azért,mert még egy tiniről beszélünk,40 évesen azért,mert már nem fiatal és a saját gyerekével csesz ki arról ne is beszéljünk,hogy sok 40 éves körüli nem áll jobban anyagilag,mint a 20on évesek.
2014. júl. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

1,Valaki írta, hogy büszke lehetek arra, hogy 16évesen nemi életet éltem. Ki mondta ezt neked? Hogy jött ez ki neked? 19évesen szültem, sehol nem írtam olyat, hogy 16évesen szexeltem, mert nem szexeltem ennyi idősen!


2, Igen, jelenleg gyesemből és a férjem fizetéséből élünk. Szerintem természetes, hogy egy családban a férj eltartja a családját! Vagy nálatok ez nem az? Azért írtam, hogy szeptembertől munkába állok, mielőtt valaki megszólna :)

2014. júl. 24. 10:27
 13/33 anonim ***** válasza:
30%

ha a párod otthagyott volna vagy adna havi 20-at neked se lenne ekkora szád/arcod

mert nincs mire

a férjed tart el, te szültél csupaszseggel a semmire. nagy teljesítmény. gratulálok!

2014. júl. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Ja és még valami. Az, hogy egy 40-50évesnek jó karrierje van, azzal kitörölheti a se**ét, ha nem lesz aktív a gyerek életében!
2014. júl. 24. 10:29
 15/33 A kérdező kommentje:
Miért jön mindenki ezzel a "ha elhagyott volna" szöveggel? Miért hagyna el? Szeretjük egymást!
2014. júl. 24. 10:31
 16/33 anonim ***** válasza:
36%

mert nem minden 20-on éves pasi akkor szaros pelenkák között élni

de figyelj végül is bármikor elhagyhat, akkor sokra mész a gyerekkel! ha rendes lesz majd ad kicsivel többet a pénzéből.

2014. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
71%

Azt írtad, harom eves a kapcsolat, ebből gondoltam, hogy 16 évesen kezdted, na mindegy.

En nem tartom jonak, ha valaki csak a párjara tamaszkodva vállal gyereket. Minimum annyi munkaviszony, higy ne gyest, hanem gyedet kapjon.

2014. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Igen, tudom én én sem tartom helyesnek ha valaki direkt gyes-re szül. Én se így akartam, de próbálom a legjobbat kihozni a helyzetből, ezért megyek dolgozni a lányom 3éves kora előtt!
2014. júl. 24. 10:51
 19/33 anonim ***** válasza:
74%
Akkor hajra, sok sikert neked. Mindig vannak kivételek, jo es rossz értelemben is.m
2014. júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. júl. 24. 10:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!