Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti miben vagytok...

Anyukák! Ti miben vagytok otthon? Ez szerintetek is gáz? /kép/

Figyelt kérdés

Tudom,hogy számtalan ilyen kérdés szokott itt lenni.Én akkor is írom,hogy itthon egy kényelmes melegítő alsóban és egy trikóban vagyok.Nem szakadt,nem elnyűtt.Így érzem jól magam,és ebben tudok egész nap játszani és rohangálni a lányom után.Ma felugrott az egyik kolleganőm,aki közölte,hogy szerinte gáz,hogy így öltözködöm és attól,hogy anyuka vagyok még kiöltözhetnék.De itthonra minek?Ha elmegyek felöltözök csinosan,de itthon nem.

Szóval ebben vagyok most.Szerintetek is gáz?


[link]


2014. ápr. 22. 11:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Itthon én is leselejtezett pólót, melegítőnadrágot hordok. Klozetpucoláshoz és bababüfihez tökéletes. Nem tudom, a kolléganőd szerint miben kellene lenned? Kiskosztümben, selyemharisnyában? :) Vicces is lenne itthon magas sarkú csini cipőben kopácsolni, miközben a szőnyeget súrolom a hányás után.

Ha megyünk valahová, szeretek felöltözni, meg is teszem, de itthonra minek?! A váratlan vendégnek, ha nem tetszik, így járt... (Nálam utoljára váratlan vendég a bácsikám volt, akinek a környéken akadt melója, úgyhogy munkás overallban ugrott be egy kávéra, pont nem érdekelte a melegítőm, pólóm.)

2014. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz.

Én is ilyenbe vagyok itthon. Elmegyek bárhová benne, boltba, a városba vagy akár vérvételre. Mi faluban lakunk itt senki nem szól meg senkit azért, mert melegítőben van. Teljesen természetes.

Egyébként én úgy gondolom, hogy aki azt mondja gáz, az tipikus városi gondolkodású és buta. Nem értem, miért kell megszólni valakit azért, mert sportosan, melegítő öltözetben van. Mindenki úgy öltözik és abba, amiben kényelmesen, jól érzi magát.


Kedves Kérdező! A helyedben én megkérdeztem volna a kolléganődtől, hogy mi közöd van hozzá? Majd közöltem volna, hogy én döntöm el, hogy mit veszek fel.

2014. ápr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!