Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti miben vagytok...

Anyukák! Ti miben vagytok otthon? Ez szerintetek is gáz? /kép/

Figyelt kérdés

Tudom,hogy számtalan ilyen kérdés szokott itt lenni.Én akkor is írom,hogy itthon egy kényelmes melegítő alsóban és egy trikóban vagyok.Nem szakadt,nem elnyűtt.Így érzem jól magam,és ebben tudok egész nap játszani és rohangálni a lányom után.Ma felugrott az egyik kolleganőm,aki közölte,hogy szerinte gáz,hogy így öltözködöm és attól,hogy anyuka vagyok még kiöltözhetnék.De itthonra minek?Ha elmegyek felöltözök csinosan,de itthon nem.

Szóval ebben vagyok most.Szerintetek is gáz?


[link]


2014. ápr. 22. 11:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Én farmerben vagyok és egy felsö :) melegitö nacit kidobtam a kukába mert tényleg elég silányul fest benne az ember hacsak nem vesz havonta ujajt az ember

. igy van egy itthoni farmer naci és felsök ebbe vagyok . (de van hogy délig háloinbe :)

2014. ápr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon nem szeretek farmerban, vagy csinos "utcai" ruhában itthon lenni. Kisgyerekem van, morzsál, összeken evés közben. De mikor nem volt gyerekem is, első dolgom volt átöltözni, ha hazaértem.

Most pl egy fekete cicanadrágban vagyok és tunkibában. (jól néz ki, de már csak itthonra veszem fel)

2014. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 porcukormókus ***** válasza:

Nyaron farmersort-triko/atleta kombo, ilyenkor legging-hossztott polo. Nem vagom magam puccparadeba, de azert probalok minden nap vmi emberi kulsot osszehozni, pont a váratlan vendegek vagy programok miatt.

En speciel nem szeretem a melegitoruhakat, de azzal sincs semmi gond szerintem.

2014. ápr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! Én egy laza melegítőben és egy fehér trikóban vagyok,ami paradicsomfoltos lett,de még nem vettem át :D a párom dolgozik,a gyerek alszik,addig kinek/minek öltözzek ki? Amúgy irigylésreméltó alakod van :) ilyen ruhában még a boltba is lemennék.
2014. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Aki nem vesz fel otthon foltos,kinyúlt, agyonhordott ruhát,az otthonra is veszi a cuccokat? mert nekem a hétköznapból leselejtezett ruháim az itthoniak. leselejtezve pedig folt,elhordottság miatt lettek. Ti hogy csináljátok?
2014. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

nagyon csinos vagy! én is melegitö nadrág+felsö van rajtam. ha megyek a boltba, akkor is abban megyek, mert az a kényelmes. tornacipöt huzok a lábamra, és ok!farmerben én sem érzem jol magam. kisgyerek mellett szerintem sem lehet pl. magas sarkuba lenni. meg minek kiöltözni? látszik, hogy a barátnödnek még nincs gyereke, neki még arra van csak gondja, hogy jol nézzen ki.


de szerintem egy szép melegitö együttesbe,egy jol megválasztott felsövel is lehetünk csinosak, ha sportosan vagyunk felöltözve.

2014. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, amit linkeltél, szerintem otthonra ez pont jó kúszni, mászni, gyerekkel kézműveskedni, főzni.

Én egyébként egy indurka-pindurka rövidnadrágban és egy sportmelltartóban vagyok itthon. De még ennyi ruhában is ver a víz, és melegem van. Ha vendégek jönnek, akkor felkapok magamra ennél többet is, de amint kilépnek az ajtón, már vetkőzöm is le.

2014. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, felöltözve, csak éppen fehér póló van rajtam. Ahogy már valaki írta már előttem, az otthoni ruháim nagyrészt azok, amiket utcára már nem veszek fel.
2014. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi baj ,én milyet láttam mikor futár voltam,anyuka miben jelent meg tejfoltos,szakadt nyúlott felsőben,koszosan,zsíros hajjal kezében a gyerek szintén koszosan,szakadt nyúlott ruhában,a nadrág valami 60 éves nadrágban szörnyű volt,és így jött ki az utcára,azért az durva volt.
2014. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Na mostmár teljesen megnyugodtam! :D

Köszönöm az alakomat dicsérő kommenteket,de nem az én érdemem,szimpla genetika.Jókat örököltem,örülök is neki.:)

Azért figyelek arra én is,hogy ápolt legyek.

Hajat heti 2x mosok,pici smink,gondolok itt a szemceruzára,leheletnyi parfum,próbálok normálisan kinézni az örökmozgó,mindent romboló 15 hósom mellett.

Ezért nem is értettem,mi kivetni valót talált bennem.

Na mindegy is,nem rágódom mostmár ezen.

További szép napot nektek!

2014. ápr. 22. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!