Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Több gyerekkel otthon maradt...

Több gyerekkel otthon maradt anyukák, milyen az életetek?

Figyelt kérdés

Úgy adódott az életünk, hogy több babát is vállalhatnánk, de ez azzal is járna, hogy nagyon sokáig itthon maradnék. Mindig dolgoztam (tinikorom óta, később egyetem mellett is, így viszont csak némi itthonról végezhetőt vállalnék (már megvan, kb. heti 20 óra, néha még ennél is kevesebb). Milyen így az élet? Félek picit attól, hogy egysíkú lenne. Semmi akadálya nem lenne ennek, sem anyagi, sem fizikai, sem szellemi, szeretnénk is sok gyereket...


Aki így döntött, mesélne, milyenek a hétköznapok mondjuk 3-4-5 gyerekkel? Minden észrevétel, történet érdekel!


2014. ápr. 7. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

3 gyerekem van. A nagy 7 éves, a középső 2 éves lesz, a kicsi 5 hónapos. Szeretnénk kb 2-3 év múlva egy negyediket is.

Nem egysíkú, nem unalmas. Sőt, iszonyú fárasztó a 0-24. De annál szebb.

2014. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom. Van egy 3.5 éves és egy 14 hos kiscsajom. szeretnénk 1-2 éven belül 3 dik babaát és utánna pályát modositok és dolgozni megyek. 30 éves leszek pár napon belül amit kivánhattam az élettöl majdnem mind megvan :)
2014. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 van,a legnagyobb 7,a második 4 (nyáron tölti be az 5-öt),a harmadik 2,5 éves, és a negyedik pedig 14 hónapos.


Sokáig imádtam Velük itthon lenni,úgy éreztem mindent kézben tartok,jó anya vagyok. Mostanra van hogy nyűgnek érzem- amikor semmit nem tudok nélkülük csinálni,konkrétan takarítani sem hagy a kicsi,aki nagyon aktív gyerek!! Folyamatos odafigyelést igényel..

Alkalmam nincs elmenni itthonról,szóval én az a tipikus itthon ülő vagy.

De a sok gyerek nem jelenti azt,hogy muszáj otthon ülni!



De rengeteg örömteli pillanatot szereznek!! :-) Minden gyerkőc máshogy fejlődik,a legkisebbem egész más,mint a lányok,imádom hogy itthon vagyok Velük,látok olyan dolgokat,amiket ha nem lennének nagyon sajnálhatnék hogy nem látom!! Ahány gyerek,annyi örömteli szempár!! Minden nap van valami,amin egyszerre fogom a fejem és mosolygok :-)Noha a napi rutin jobbára mindig ugyan az,de még sem mondható egysíkúnak az életem/életünk,mindig van valami új,valami amiért érdemes volt felvállalni Őket!!

Rájuk nézek és oltári szeretetet érzek!!


Azt is szeretem,hogy itthon én vagyok a főnök! :-)

2014. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 gyermekem van, a 4. a pocakban. Mi a klasszikus családmodell szerint élünk, vagyis a férjem dolgozik, én vagyok a gyerekekkel, meg vezetem a háztartást. Nagy házban, jó anyagi helyzetben élünk, kényelmesen, mindenünk megvan, amit csak akarunk, Az életem csodálatos,a férjemmel imádjuk egymást, a gyerekeim boldogok. Köszönjük, jól vagyunk :D
2014. ápr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is 3 gyermekünk van. Egy 4 éves "nagylány,egy 1,5 éves és egy 3 hónapos kisfiú. Szeretek velük lenni. Nem vagyok egy itthon ülős típus, így amikor csak lehet viszem őket a szabadba. Akkor vagyok boldog, ha látom ők azok. Van, hogy ezért a lakás úszik, ez zavar egy kicsit, de belőlem is csak egy van... valószínű lesz 4. is. :)
2014. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!