Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti miben vagytok...

Anyukák! Ti miben vagytok otthon? Ez szerintetek is gáz? /kép/

Figyelt kérdés

Tudom,hogy számtalan ilyen kérdés szokott itt lenni.Én akkor is írom,hogy itthon egy kényelmes melegítő alsóban és egy trikóban vagyok.Nem szakadt,nem elnyűtt.Így érzem jól magam,és ebben tudok egész nap játszani és rohangálni a lányom után.Ma felugrott az egyik kolleganőm,aki közölte,hogy szerinte gáz,hogy így öltözködöm és attól,hogy anyuka vagyok még kiöltözhetnék.De itthonra minek?Ha elmegyek felöltözök csinosan,de itthon nem.

Szóval ebben vagyok most.Szerintetek is gáz?


[link]


2014. ápr. 22. 11:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Én volt, hogy délig pizsiben voltam. Miért nem világosítottad fel, hogy sehova nem illik csak úgy beállítani.
2014. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz.

Miben kéne lenni? Kosztümben? Nekem pl a farmer is kényelmetlen itthon. Melcsinaci és póló. :) Én is ebben vagyok.

Persze utcára csinosan felöltözök, de itt fetrengeni a gyerekkel teljesen jó a melegítő.

2014. ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt akartam írni,mint az első,hogy meg kellett volna neki mondani,hogy nem illik váratlanul beállítani,mert ha tudod jön akkor felöltözöl csinosan. Otthonra én sem öltözködöm túl,melegítő és egy felső, ebben kényelmes a gyerek után/gyerekkel kúszni mászni, játszani, főzni takarítani, nehogy kiskösztümben tegyem mindezt,mert hátha jön valaki...
2014. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
egyátalán nem gáz. rajtamegy foltozott agyonviselt melegítő és egy szürkült fehér póló van. itthonra tökéletes. a gyerekkel az udvaron a homokozóba,fűbe ülni,jószágot ellátni. ha elmegyek itthonról természetesen normálisan felöltözöm. de a 4 falnak,meg egy egyévesnek minek?
2014. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én leggingsben és hosszított felsőben vagyok itthon, nekem ez a legkényelmesebb.

Egyáltalán nem gáz az öltözéked, és meg kell, hogy jegyezzem, nagyon csinos anyuka vagy, jó alakod van!:)

2014. ápr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Lues ***** válasza:
100%
Bár a képet nem néztem meg,de szerintem nem gáz. Az én kisfiam 8 hós és én is melegítőben vagyok itthon. Így kényelmes játszani vele. Sőt,ha sétálni megyünk akkor is többnyire melegítőben megyek,mert a 3. emeletről magassarkúban levinni a 9kg-os fiamat nem épp könnyű. Ne foglalkozz vele!
2014. ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszi,én is így gondolom!Most azért megnyugodtam!

Jajj,hát igen,ez meg a másik.Csak felhívott,hogy épp itt jár a közelben és 10 perc múlva itt lenne,megnézné a lányunkat meg dumálhatnánk kicsit.Erre mondtam neki,hogy jó jöjjön.És hát így vártam,mert ebbe vagyok egész nap.Nem gondoltam,hogy át kellene öltöznöm,azért mert jön.

Ő még nem nagyon tudja milyen ez,nincs még gyermeke.

2014. ápr. 22. 12:07
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

pont így vagyok felöltözve csak kisebb mint van a tök ugyanilyen pólómon és nem csíkos hanem sima fekete a nacim :D

jól érzem magam, köszönöm :) nemsokára megyünk el, majd átöltözöm akkor :)

2014. ápr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
53%

A szakadt, foltozott, agyonhordott, pecsétes, kinyúlt melegítő nagyon gáz, életemben nem vennem fel, meg otthonra se, max ha felújítás lenne a házban es besegitenék.

Amit linkeltel, az jo, bar a nadrág nem az esetem. En farmert hordok meg rendes felsot itthonra, igy bármikor bárki jöhet es en is bármikor mehetek, fel vagOk öltözve normálisan. Nyáron tunika es leggings.

2014. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Én is melegítő alsóban és egy pólóban vagyok. Nem kinyúlt és foltos. Sőt, amikor dolgoztam és hazaértem a munkából, akkor is első dolgom volt átöltözni. A férjem sem öltönyben és nyakkendőben van itthon, nekem miért kellene kiöltöznöm?
2014. ápr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!