Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Tudtok valós otthon...

Anyukák! Tudtok valós otthon végezhető munkát?

Figyelt kérdés

Hirdetnek olyat, hogy csak internet és skype kell hozzá. Az milyen lehet? Valaki próbálta már?

Vagy van olyan, ami nektek bevált?


2014. febr. 12. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit leirtal arrol egyböl az otthon riszalod tangaba magad a gepelött munka jutott eszembe :))))


En varrok es azt adom el neten meg ismerösröl ismerösre megy. Habar irodai aszisztens voltam mindig is, söt iroda vezetö is, de ez a varras dolog nagyon tetszik es nagyon elvezem. habar oriasi összeget nem hoz.

2014. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amiről írsz vagy átverés vagy az a lényege,hogy vetkőzöl és mutogatod magad. Már a múltkor egy kérdésnél küldtem linket egy kérdezőnek munkalehetőségről de neki nem felelt meg,csak mert nem annyira kényelmes,mint ahogy Ő gondolta.
2014. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Én fordítok, levelezős tanulmányi versenyek feladatlapjait javítom és ha akad fölös időm-energiám, akkor régebben formatortákat gyártottam megrendelésre, mostanában inkább kézműveskedem. Ez utóbbi általában évszak és ünnepfüggő, pl karácsonykor kelendőek voltak a kézzel horgolt díszek/üdvözlőlapok, anyák napjára szintén. Szoktam varrni monster high babaruhákat azok most nagyon menők.

Vállaltam már néhányszor baba- és gyerekszoba festést is, ez utóbbin gondolkozom, hogy vállalkozás-szerűen fogom csinálni, még törpölök a részleteken, mert tagadhatatlanul van benne fantázia, de ugye kell a kivitelezésre x óra gyerekmentes idő. Szóval lehet hogy meg kell várnom míg a kicsi is ovis lesz.

Amúgy egyik unokatesóm műkörmös, otthon dolgozik és nagyon prímán keres vele, a másikuk meg chat-szexet csinál, napi 4 órás melóval kézhez kap 300 e ft körül havonta(ez már a fele, mert a másik felét az alkalmazója viszi el, a 300 már tisztán az övé...), igaz, pár száz kilométerrel odébb. De nem sok nyelvtudás kell hozzá, inkább gyomor. Itthon nem tom mennyiért megy az ilyesmi...

2014. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Én is szakfordítást vállaltam egy cégnél babázás alatt.
2014. febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Csak tudnám, miért lettem lepontozva, amikor konkrétan a kérdésre válaszoltam...
2014. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!