Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, Ti szülés után...

Anyukák, Ti szülés után kaptatok ajándékot a férjetektől?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 17:57
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
igen kaptam. A kislányomat:)
2009. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
Majd csak áprilisban szülök,a férjem pont külföldön lesz,úgyhogy az lesz ajándék,ha haza jöhet majd,hogy lásson minket!Egyébként ez eszembe se jutott,hogy ajándék is jár a szülés után!Kapok én ajándékot majd,a kislányomat!:)
2009. dec. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
54%
Hogy én mennyire örülök, hogy ilyen sok válaszadó édesanya nem kapott semmit! Mennyivel jobb annak, aki kapott ajándékot? Nem az a lényeg!
2009. dec. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

Semmivel nem jobb annak aki kapott ajándékot /én kaptam/ugyan így örültem volna ha nem kapok semmit!

De kérdem én,mi a francnak kell leszólni azt aki kapott?

És üzenném annak aki azt írta ,"hogy ajándék meg minden aztán 1 év múlva válnak"nem pontosan idéztem!Hát nem így van!!! Inkább azzal legyen elfoglalva ,hogy otthon rendre és főtt kajára menjünk haza a gyerekkel mint ,hogy leigya magát!És ha kaptam ajándékot akkor mi van!? Most várjuk a második babát amikor megtudta ,hogy ismét babánk lesz kaptam egy gyűrűt! :)

Ennyi!

2009. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
K...ára irigyellek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 A kérdező kommentje:

Azért 1-2 válaszon meglepődtem! Furi férfiak vannak, az biztos!

Én (azt hittem), hogy nem kapok semmit, bevallom, szomorú is voltam, az én családomban "szokás" meglepni valamivel anyukát, és utána a gyerkőc 18. szülinapjára azt adni neki :) szerintem ez egy nagyon szép szokás és én nagyon örültem neki, hogy a 18. szülinapomra mekaptam anyukám gyűrűjét :)

amikor a fiam 2 hetes volt, kaptam egy fülbevalót :) borzasztóan örültem neki, bár mondtam a férjemnek, hogy szerintem nem fog jól állni a fiamnak, lehet, hogy megtartom :P :D

én borzasztóan örültem, nem hiszem, hogy ezért elválnánk...


Boldog Karácsonyt és Boldog Új Évet Mindenkinek! :)

2009. dec. 26. 16:01
 57/57 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ajándékozósdi tök jó szokás, ám nekem mégsem volt hiányérzetem, hogy nem kaptam egyik szülés után sem semmit.
2010. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!