Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, Ti szülés után...

Anyukák, Ti szülés után kaptatok ajándékot a férjetektől?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 17:57
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%
Nem,csak örült nekünk,és vett egy szál rózsát,amikor hazamentünk.A pénz másra kellett.
2009. dec. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
77%
Én csak egy helyes plüsszsiráfot kértem 1000ftért. Nem várom el az ajándékot. Utána úgyis odaadom a gyereknek.-))
2009. dec. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:
a szál rózsa is ajándék! :)
2009. dec. 20. 18:02
 4/57 anonim ***** válasza:
97%
Nekem már az ajándék volt hogy a lakás nem állt romokba mikor hazamentünk!Még porszívózott is.Igaz az egyik képkeretemet leborította a porszívó csövével, és összetört, de a szándék a lényeg!
2009. dec. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 papagenou ***** válasza:
96%

18:08

ezt mutattam a férjemnek, hogy látod, látod. erre kiment a szobából és összetört egy képkeretet:D de van tartalék itthon mindig. amugy kérdésre válasz, nem.

2009. dec. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
95%
Még a kórházba hozott nekem 3 gyönyörű vörös rózsát. Első nap még a szülőszobán kellett maradnom, így hazavitte és másnap újra behozta. :) Ehhez tudni kell, hogy amúgy szinte sosem vesz virágot, ha névnapom, szülinapom van előtte néhány nappal kérdezi meg mit szeretnék és olyan is volt, hogy elfelejtette... úgyhogy ez nála nagyon nagy dolog volt! 1 hétig voltunk bent és még haza tudtam hozni, mert olyan sokáig szép maradt 2 szál belőle!
2009. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
95%
Szia! Igen, kaptam. Egy hófehér macit, aki egy szívet tart a kezében "i love you" felirattal. Nem másodlagos, de a lakás is rendben volt:)
2009. dec. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
96%

én kaptam a kedvenc virágom a kedvenc színemmel, nagy meglepi volt, nem is hittem volta, h bármit is kapok. ( egy szép cserép rózsaszín orchidea)

Nem egy ilyen meglepős fajta.

2009. dec. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
90%
En meg nem vagyok tul rajta de mar figyelmeztettem hogy olyan jo lenne ha valami meglepivel varna pl.egy felirattal a lakasban hogy isten hozott benneteket vagy valami ilyesmi.Mert szegenykem nem az az ajandekozos fajta es mindig mindent elfelejt ritkan vesz valamit.de orommel olvastam nem csak az en parom ilyen szetszort,de igy szeretem ahogy van!
2009. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
96%

igen, a gyönyörű kislányomat.

egyébként a terhességem legelején ajándékba vittünk egy ajándékkosarat, és mondtam neki, hogy én még soha senkitől nem kaptam ajándékkosarat, és szülés után, mikor hazamentünk, ott várt az asztalon egy ajándékkosár. nem felejtette el, pedig én már igen. és nem is számítottam rá.annyira aranyos volt.

2009. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!