Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, Ti szülés után...

Anyukák, Ti szülés után kaptatok ajándékot a férjetektől?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 17:57
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes.

Én 2 gyereket szültem. Kézzelfogható dologgal nem köszönte meg, tehát nem kaptam Rolex-et, sem autót, de még virágot sem.

Viszont hálás a gyerekekért és szóban mindennap kifejezi a szerelmét irántam. Mindemellett imádja a lányait, és viszont.

Amúgy a férjem nem egy virágosztogató tipus.

És én sem hiányoltam semmit a szülésért cserébe, nálunk ez így volt természetes.

2009. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:

Én az eljegyzésünkre kaptam tőle a kísérő és az eljegyzési gyűrű mellé egy szép nagy aranykarika fülbevalót, és akkor megígérte, hogy ha megszülöm az első babánkat, kapok egy karperecet is.

Két év múlva megszületett a gyönyörű kislányunk és akkorát változott az életünk, hogy örültünk hogy az orvost ki tudjuk fizetni. Nincs már pénzünk aranyra, de még soha nem voltunk ilyen boldogok Soha nem hittem volna: )

9 hós baba anyuja

2009. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
0%

Megkapjátok az aranyláncot, ajándékcsomagot stb. majd 1 év múlva válóper.

Felesleges, látszat dolgok.

A lényeg elvész.

2009. dec. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
Utolsónak: úgy mondod, mintha ez törvényszerű lenne. A gazdag emberek is szoktak boldogok lenni!
2009. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:

Nyilván, de itt egyfolytában csak csillog az arany, majdnem mindenki kapott ajándékot.

Nekem meg se fordult a fejemben, hogy kellene kapnom valamit.

2009. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
94%
A válaszolók 80%-a virágot, vagy valami igen csekély apróságot kapott. Ha valaki megteheti, hogy rolexet vesz a párjának szülés után, akkor tegye. Feltettek egy kérdést, és volt rá egy válasz.
2009. dec. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
0%

Ne legyél már ilyen diplomatikus!

Engem az irritál, hogy mindenki kapot valamit, mintha kapni MUSZÁJ lenne, a szülésért cserébe.

2009. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kaptam semmi kézzel foghatot , jaj de igen :) egy kisfiút :) És kaptam még mérhetetlen szeretet, bátoritást (két hét korházra kellett is) :) kaptam szeretet, és mindemellett, odafigyelést és sok sok segitséget a hazérkezés utáni időkre :):):):) Nekem ennyi elég is a boldogsághoz :):):)
2009. dec. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
100%
Igen.A szeretetét,gondoskodását,törődését,figyelmét....2 gyerekünk van,imádja mindkettőt.Ha bármire kérem segít,és soha,de soha nem hagy magunkra a problémáinkkal.Ezen kívül a jólétünket is Ő biztosítja.Kell ennél több?!
2009. dec. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
nekem soxor megköszönte,és kaptam egy arany gyürüt.persze cserébe a ház ugy nézett ki mint egy csatatér...:)
2009. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!