Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, Ti szülés után...

Anyukák, Ti szülés után kaptatok ajándékot a férjetektől?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 17:57
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
Én is annak örülnék igazán, ha hazajönnék és rend, meg tisztaság várna itthon, hogy felhőtlenül tudjak örülni a babónknak, mert nem szeretem a kupit. De szerencsére erre minden esély megvan, mert sokat segít így iy a háztartásban, meg nem az a rumlis tipus. Én nem örülnék, ha venne nekem valamit, mert így is több százezer forintot(sőt sok milliót!!) elköltöttünk idén (esküvő, nászút, családi autó, babakelengye)pedig nem vagyunk nagyon eleresztve. Az lesz majd az igazi ajándék, ha az első nehéz hetekben itthon tud velünk lenni, hogy együtt ismerkedjünk az első babánkkal és talán egy kicsi terhet levesz a vállamról amíg lábadozok.
2009. dec. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
8.29-es vagyok, azt elfelejtettem leírni, hogy 36 hetes vagyok, tehát heteken belül kiderül.
2009. dec. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:

Csak en nem kaptam semmit? :)

Nekem meg csak meg se koszonte.

2009. dec. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
100%

Szia! "Kézzel fogható" dolgot nem...De egy nagyon megható és számomra azóta is becses üzenetet küldött,telefonon.

Hiába,a XXI. század :D......

2009. dec. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
100%
Én vajúdás közben fél karomat odaadtam volna egy egész (!) Dobos-tortért, hogy ott, azonnal a szülőágyon megehessem! Bírom a fájdalmat, úgyhogy volt energiám ilyeneken agyalni! :) Aztán szülés után szinte azonnal megkaptam ajándékképp a tortát és szétzabáltam a fejem! :)
2009. dec. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:

már megírtam ide, hogy mit kaptam, de azzal kiegészíteném még, hogy szóban is megköszönte, azt mondta, hogy köszöni szépen, hogy megszültem a kisfiúnkat és kiálltam azt a sok szenvedést.

Én nagyon meghatódtam ettől.

2009. dec. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
100%

A kórház Veszprémben a McDonaldsal szemben van. Tudom, hogy gáz, de szülés után semmi másra nem vágytam, mint egy Macchicken (ezt hogy írják??) menüre nagy kólával és extra sok krumplival. Úgyhogy a férjemtől ezt kaptam:)

Amúgy amikor hazamentem, tip-top lakás, torta és virág várt, de volt egy gyanúm, hogy anyukám keze volt a dologban...

2009. dec. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
92%
Amikor hazaértünk tipp-top lakás ,főzött finomat! Amikor beértem a hálószobába ott várt egy nagy lufi és benne egy nyaklánc a medál a a lányunk kezdőbetűje volt!
2009. dec. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
90%
Amikor vitt haza minket, nekem virágot, a babáknak alvóállatkát hozott. Ha mást vett volna, nem is értettem volna, minek, a virág viszont jól esett.
2009. dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
100%
Egy saját gyártású trasznparens várt itthon "helló csajok!" felirattal, végigvezetve a nappalin. Szerintem tök aranyos.
2009. dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!