Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez ugye nem azt jelenti, hogy...

Ez ugye nem azt jelenti, hogy a második babámat nem fogom úgy szeretni, mint az elsőt?

Figyelt kérdés
Az elsővel minden más volt. Amikor + lett a tezst, majd kiugrottam a bőrőmből, legszívesebben mindenkinek szétkürtöltem volna. A tesztet, a baba8-9 hónapos korában dobtam csak ki, addig őrizgettem. És még sorolhatnám. Múlt héten újra + teszteltem, és egyből ment a kukába. Nincs, meg az az érzés, mint az elsőnél (aki 11 hónapos). Egyből az jutott eszembe, hogy milyen teendőink lesznek, miket kell majd venni, hogy legyen a szülés, stb. Ugye nem fogom az elsőt jobban szeretni? Vagy a második babónál mindenkinek más az érzés?
2009. dec. 4. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Az elsőnél csak az ujdonság ereje, az ismeretlen az ami más volt.

Most már tudod mi vár (vagy legalábbis azt hiszed) nyugodtabb vagy, egy csomó minden megvan, nem kell nagy felkészülés.

Természetesen más lesz a második terhességed.

De ne aggódj, a babát ugyanúgy fogod szeretni, csak egy kicsit több tapasztalattal, több szelíd örömmel, nem az első gyerek szeretetének kapkodásával.

(3 gyerekkel)

2009. dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!