Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogom tudni szeretni a második...

Fogom tudni szeretni a második babát is?

Figyelt kérdés
Már van egy tündéri kisfiam 18 hónapos. Most 26 hetes terhes vagyok. Nem tervezett baba, de megtartottuk, de úgy érzem, hogy nem fogom tudni úgy szeretni mint az első fiamat. Milyen lesz amikor megszületik? Volt valaki hasonló helyzetben?
2009. dec. 19. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Mért ne tudnád őt is szeretni? Ő is a te gyermeked, ha majd megszületik és a kezedbe fogod, megváltozik a véleményed. Fogd fel úgy, h az imádott kisfiadból mostantól kettő is lesz. De soha ne tegyél köztük különbséget, mert az egy életre meghatározza majd a gyerek személyiségét. Gondolj csak arra neked hogy esne ha édesanyád a testvéredet szeretné, elhalmozná minden jóval, téged meg le se sz*rna.
2009. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 32 hetes km.Van egy 2 éves kisfiam és most kislány van a pocimba.Én sem értettem,hogy leszek képes
2009. dec. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi elküldte a gép magától.Szóval én sem értettem,hogy leszek képes egyformán szeretni őket de ahogy tellik az idő ez szépen alakúl.Imádom a fiamat és ugyan így imádom a lányomat.
2009. dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel mindanyian így vagyunk.Nálam ugyan ez van.....A lányomat imádom aki 23 hónapos,a pocaklakó 28 hetes.
2009. dec. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia! ugyanezen parázok hónapok óta :) a fiam 14 hónapos, a lányommal 38 hetes terhes vagyok.

abban bízom, hogyha itt lesznek mind a ketten, úgy lesz, ahogy anyukám mondta, a szeretet is duplázódik :)

2009. dec. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én pont ugyanannyira szeretem a fiamat mint a hugicáját:))

A második babám születésénél sokkal jobban elérzékenyültem mint az elsőnél. Bánt is, hogy a fiamnál később alakult ki a nagy "imádat". A lányomat ahogy megláttam egyből elsírtam magam, és össze-vissza puszilgattam.

2009. dec. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!