Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák, ti örülnétek egy...

Kismamák, ti örülnétek egy pocakos fotózásnak?

Figyelt kérdés

Barátnőm babát vár, gondoltam, meglepem vele. De nem tudom, hogy pocakosan, vagy ha már megvan a bébi... ti melyiknek örülnétek jobban? Pocakosnak örülnétek?

Vagy inkább babásnak? Ha babásnak, akkor kb. hány hetes-hónapos korában?

És amúgy hogy mozognak az árak ilyen témában? Nem pest, baranya megye


2013. dec. 25. 20:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt pocakfotózás, a 7. hónapban. Ízléses lett minden kép, dvdn kaptam meg őket, restusalt és nyers fotókat, olyan 60 képet. 25000 volt megyeszékhelyen. A babafotózás is ugyanennyi. Azt.a fotós szerint érdemes megejteni 10-14 napos kora körül, mert akkor még a legtöbb baba aluszekony, könnyű őket fényképezni.

Az én babám nem volt aluszekony. Így nem.indultam neki ilyen macerának vele. Most 9 hónapos korában voltunk fotózason, jól viselte a gyermek.:)


Én a helyedben hírnév alapján utánajárnék, h melyik fotós dolgozik úgy és annyiért, ami megfelel. Sztem a legtöbbnél már lehet ajándékutalvány-féleséget vásárolni, amit a barátnőd beválthat, amire szeretne.

2013. dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!