Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák, ti örülnétek egy...

Kismamák, ti örülnétek egy pocakos fotózásnak?

Figyelt kérdés

Barátnőm babát vár, gondoltam, meglepem vele. De nem tudom, hogy pocakosan, vagy ha már megvan a bébi... ti melyiknek örülnétek jobban? Pocakosnak örülnétek?

Vagy inkább babásnak? Ha babásnak, akkor kb. hány hetes-hónapos korában?

És amúgy hogy mozognak az árak ilyen témában? Nem pest, baranya megye


2013. dec. 25. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nálam a pocakfotózás szóba sem jöhetett, nem vagyok olyan beállítottságú, hogy mutogassam magam.

Babafotózásnak örülnék, 1-2 hónapos korában.

2013. dec. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem, babafotozás az szuper lenne. :)
2013. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En nagyon orulnek, nekunk lesz is, majd az utolso honapban :) (olyan, mint Shakiranak meg Piquenek :D)
2013. dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hármas, azt nem tudod véletlen, hogy mennyibe van egy ilyen?
2013. dec. 25. 21:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Hat, mi kulfoldon elunk, szoval hiaba mondom, hogy itt 30e, valoszinuleg Mo.-n nem ennyi. (:
2013. dec. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én jobban örülnék babás fotózásnak, nem mindenki van oda a pocis testéért, nem mondom, hogy csúnya, de olyan idegen néha az embertől, bár te tudod, hogy a barátnőd hogy éli meg a testi változását. De egy babás fotózás, úgy a baba 4-5 hónapos korában szerintem mindenkinek bejönne. A pocakos fotózás már egyénfüggő.
2013. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
vékony, csak hasa van :) de lehet marad akkor a babás, pocakost meg majd max csinálunk mi :) (mármint én fotózok)
2013. dec. 25. 22:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem szépen modd el, hogy mi a terved, aztán hadd válasszon ő. Én örültem volna pocakos meg babás fotózásnak is, de kismamaként nincsenek rólam képek, a babáról meg van vagy ezer, és szuperek, mi csináltuk őket.
2013. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én örülnék egy pocakos fotózásnak.A babásnak is örülnék,csak ahhoz kellene várni kb,3-4 hónapot,mire nem nézek úgy ki,mint a mosott sz.r,mert én az első gyereknél rengeteget éjszakáztam kedvem nem lett volna fotózkodni...

Nálatok nem tudom milyen árak vannak,de nálunk ez kb 10-15 ezer között van,fiatal fotósnál.

2013. dec. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
46%

Egyes "nők", amikor terhesek annyira nem bírnak magukkal, hogy lefényképezik a terhes hasukat és felrakják magukat különféle közösségi oldalakra azt a címet adva a fotónak, hogy a pocaklakóval.

Számomra nemrég volt egy illúzióromboló élmény az egyik ismerősöm megszülte a 2. gyermekét és felrakta a netre magát úgy, hogy a gyereke fekszik a meztelen testén és látszik mind a két melle.


GUSZTUSTALAN...

2013. dec. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!