Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák ti örülnétek neki ha...

Kismamák ti örülnétek neki ha egy kozmetikus házhoz menne hogy ne kelljen egy szépségszalonba bemenned?

Figyelt kérdés
hogy a gyerek mellett is akár szép lehetsz?
2012. szept. 3. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Kismamaként még hagyján, de gyerekek mellett már nagyon nehéz ilyen helyekre eljutni.

Nekem pedikűröst kellett házhoz hívnom egyszer, mikor már alig álltam a fájós sarkamon.

2012. szept. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kozmetikus vagyok, de amúgy örülnék:)

Csak azért írok, mert szerintem nem annyira kivitelezhető dolog egy kozmetikusnak házhoz menni, mint pl. egy fodrásznak. Gyantázás? Mire bemelegszik a gép...Arckezelés? Viszed a sok krémet? Gőzölést hogyan oldod meg? Na persze megoldható, de sztem az a kényelem rovására megy. Én amíg dolgoztam, talán 2x házhoz mentem, de az amúgy is fizikai munka még kényelmetlenebb volt, nem volt megfelelő (kozmetikus) ágy, szék stb..

Bocsi az offért, bár válaszoltam a kérdésedre is:) De Te miért kérded?

2012. szept. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan örömmel veszik az effajta szolgàltatàst, de azt nem tudom, minden eljàràs megoldhatò-e otthon is?
2012. szept. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sok minden megoldható:Akár egy arcmasszir,szempillafestés,gyanta,szemöldök szedes,tehát szerintem legtöbb dolog megoldaható,és ráadásul olcsobban mint egy szalon.
2012. szept. 3. 12:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Én örülnék a világon a legjobban.3 éve csak úgy tudok elmenni kozmetikushoz, hogy viszem magammal a gyerkőcöt is.Most van egy félévesem a 3 éves mellé.Holnapután hárman megyünk szemöldökre meg fazonra:D 3 éve nem voltam arctisztításon:(:(

Alvásidőben, mi 2,5 óra, egy csomó mindent megtudnék itthon csináltatni.

2012. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyi a plusz díj.


Én meg tudom oldani, addig a férjem van a gyerekkel.

2012. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igényelném az ilyet. Szeretem a gyerekeimet, de nagyon jó érzés havonta egyszer elmenni a kozmetikushoz feltöltődni, relaxálni, szépülni, gyerekmentes övezetbe. Ilyenkor a párom vagy a nagyszülők vannak a gyerkőcökkel.
2012. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Abszolút úgy vagyok,mint a 7. válaszoló.Most várom a 3. gyerkőcöt,tényleg jó egy kicsit "házon kívül" lenni,gyerkőc nélkül.
2012. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem nincs egy szal segitsegem sem (kulfold).

3 eve nem voltam hazon kivul mondjuk fodrasznal es meg 3 evig tuti nem leszek, mert nemsokara szulok.

Hozzam neha-neha jar fodrasz es most talaltam egy lanyt,akit el fogok hivni manikurre es pedikurre. Mivel feketen dolgoznak, sokkal jobban megeri, mint uzletbe menni, nem beszelve arrol, hogy kisbabaval (ha megszuletik) korulmenyes lenne. (kevesebb, mint felaron dolgoznak)

Kozmetikust is jo lenne talani, bar amikor Magyarorszagon vagyok, veszek szemoldok festeket es meg tudom csinalni magamnak. Gyantazni nem szoktam.

2012. szept. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én nem szeretek idegeneket beengedni,vagyis inkább elmennék
2012. szept. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!