Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyakênt megtennéd a...

Anyakênt megtennéd a gyerekidêrt hogy csak heti 2szer fürdesz? Hogy így ők tőbb êtelt kaphassanak?

Figyelt kérdés
nincs kád,csak tusolo
2013. okt. 26. 22:20
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

miért nem mész el/vissza dolgozni, ha ekkora a gond, hogy fürödni sincs pénz? férjed/párod dolgozik?

hogy kerültetek ilyen helyzetbe???

2013. okt. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
hol emlitettem hogy nem dolgozom? Ugy imádom mikor gyanusitgatnak...
2013. okt. 28. 03:49
 43/48 anonim ***** válasza:
Arra kértünk választ, hogy milyen körülmények között éltek, hogy ilyenen kell spórolnotok. Ha mindketten dolgoztok, és mondjuk van két gyereketek, akkor ez amit te írsz fel sem merül az emberben. Hogy ruházzátok őket, iskola, vagy óvodai befizetések...stb....?
2013. okt. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
És így jársz dolgozni, emberek közé?? Egy élmény lehet veled egy légtérben...
2013. okt. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
64%

látod kérdező, nem válaszolsz, csak puffogsz. mi segítenénk de semmit nem tudunk belőled kihúzni.

bocsánat, hogy meggyanúsítottalak, hogy nem dolgozol, csak nem tudom elképelni, hogy ha 2 ember dolgozik akkor nem fér bele egy napi gyors zuhany.

na meg ha dolgozol, akkor az a minimum, hogy megtiszteled azzal a munkatársaidat, hogy nem büdösen mész be.


leírod, hogy mire megy el a fizetésed/fizetésetek, hogy ilyeneken kell spórolnod?

2013. okt. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező! ne hallgass a rosszindulatúakra, nekem abszurd, hogy a válaszolók ilyen "kedvesek". A cél, hogy válaszoljunk, nem az, hogy kihúzzunk belőled dolgokat, még ha kíváncsiak is vagyunk. Én nem látok semmi hajmeresztőt a heti 2x fürdésben -- a kérdés és válaszok alapján éppen hogy a válaszolók tűnnek "büdöseknek", ha nekik minden nap szükségük van a fürdésre. Meg tudod oldani a mosakodást kevesebb vízzel vagy lavórból is ;)
2013. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Egy bolond százat csinál.
2013. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
Kõszõnõm 46-os :-)
2013. okt. 29. 00:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!