Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyakênt megtennéd a...

Anyakênt megtennéd a gyerekidêrt hogy csak heti 2szer fürdesz? Hogy így ők tőbb êtelt kaphassanak?

Figyelt kérdés
nincs kád,csak tusolo
2013. okt. 26. 22:20
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. okt. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

én bármit megtennék a gyerekemét, de tényleg.

viszont én a munkát választottam, így nem kell ilyen hülyeségeken törnöm a fejem. minden bántás nélkül, nem normális ha valaki így él, sőt, így nem is lehet élni!

tényleg egy kifli áráról beszélünk, azét ez durva.

2013. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Kérdező! Magyarázd már el, hogy hogy jön ki egy ilyen számítás! Egyáltalán hogy jut ilyen eszedbe? Ennyire nincs pénz kajára? Meg akkor nyilván semmire sem. Hány gyereked van?
2013. okt. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
a víz olcsóbb,mint a kaja ne azon spórolj hanem a fűtésen és az áramon
2013. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

23. és 29. vagyok.

Én a kérdezőnek válaszoltam, nem a válaszolóknak! Miért kell egyből másnak magára vennie??

"Ennyi hiányzik a gyerekeknek? Enélkül éheznének?

Semmi más nincs, amivel ésszerűbben spórolhatnál?"

Ezeket kérdeztem, de erre nem válaszolt, csak belekötött, hogy nem 200 Ft egy köbméter víz...

Nekem ezért úgy tűnik, hogy ez csak egy hülye indok valakinek arra, hogy nem szeret fürödni.

2013. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
Hat valoban nem a vizen kellene sporolni.... El kell adni a szamitogepet/telefont amin netezel, kevesebb aramot hasznalni, nagytetelben olcso elelmiszert vasarolni: ezekkel lehet sporolni. A napi tisztalkodassal nme kellene.
2013. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
A Kérdező nem reagál semmire, hiába írunk neki bármit. Nem tudom akkor miért tett fel egyáltalán kérdést.
2013. okt. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

De reagált, hogy nem 200 Ft a víz, hanem 700 :)

Vagyis kb. 30 Ft-tal több jut úgy ételre nekik, hogy ő nem fürdik...

2013. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Ja, igen de én arra gondoltam, hogy nem magyarázza el, hogy hogy jutott erre az elhatározásra, hogy kétszer kell fürdeni, meg hogy milyenek a körülmények...stb...Azért ha valaki feltesz egy ilyen hajmeresztő kérdést adhatna hozzá valami magyarázatot is!
2013. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
Gázbojlerünk van. Ergo a víz ês a gáz is kevesebb lenne. Ês nem gondolom hogy harminc forintot spórolnák így... egyêbkênt szeretek fürõdni...ês hajat ne fogat is szoktam mosni.... mire is kell mêg választ adnom?
2013. okt. 27. 21:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!