Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyakênt megtennéd a...

Anyakênt megtennéd a gyerekidêrt hogy csak heti 2szer fürdesz? Hogy így ők tőbb êtelt kaphassanak?

Figyelt kérdés
nincs kád,csak tusolo
2013. okt. 26. 22:20
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
80%
Természetesen bàrmit megtennèk èrtük,akàr azt is ami ìtàl?
2013. okt. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
63%
*ìrtàl bocsi
2013. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
57%

Én ezt teszem már majdnem 1 éve :(

Sajnos muszáj spórolnom minden lehetséges módon.

2013. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
71%
Persze, de ez egy nagyon hülye kérdés. Nem tudom elképzelni, hogy hogy lenne nekik több ételük, csak azért mert én csak kétszer tusolok a héten.
2013. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
78%

Olcsóbb szappan, sampon deó, és nagyon gyors zuhany, minél kevesebb víz pazarlásával.

Először ezzel próbálkoznék, ha ez sem, akkor a nem fürdés.

(ez az egy amire nagyon háklis vagyok, és rosszul vagyok a szagomtól, ha reggelente nem tusolhatok)

2013. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Ez alapvető igény. Mensturáció idején is csak heti kétszer fürdesz?

És nyáron?


akkor inkább úgy csinálnám, hogy nagyon gyorsan zuhanyzok, vagy lavórból fürdök, de semmiképpen sem.

2013. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg ne a gyerekeidre fogd, hogy büdös vagy...
2013. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk már előfordult ilyen, mielőtt bojlert cseréltünk. Azért ruhát váltottam, meg a kényes részeket popsitörlővel megoldottam. Szerencsére nem vagyok túl izzadós fajta, kibírtam. Na de nem hiszem, hogy különösebb változást jelentene az életszínvonalban ez... Abból kiindulva, hogy pl nekünk feltöltős villanyóránk van, tehát látom, hogy menyit fogyaszt a bojler. Vízóránk is van, az is az orrom előtt. Amíg lemosod magad kb 5 perc alatt és közben nem folyatod a vizet, és használsz mindehhez egy filléres szappant, akkor kb pár száz forintról van szó. Ennyire szörnyű a helyzet? Egyébként ha ezen múlna, megtenném a gyerekeim kedvéért.
2013. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
73%
Magyarázd már el, hogy hogy jött alakult ki ez az elgondolás? Kiszámoltad hogy mennyibe kerül hetente két fürdés, vagy hogy? Ennyire nincs pénzetek?
2013. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
71%
Na ja.. persze. Internetre van pénze, pár liter vízre meg Tesco gagyi szappanra nincs... Sajnáljuk már egy kicsit, hogy büdös...
2013. okt. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!