Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rosszul esett a barátnőmtől?

Rosszul esett a barátnőmtől?

Figyelt kérdés

Ma 1 éves a kisfiam. Tettem fel a facebookra egy tortás képet és arra nem volt képes a legjobb barátnőm, hogy lájkolja! Ezen kívül persze minden sz..t megoszt és lájkol. Írt reggel egy sms-t az igaz, de mégis rosszul esik

Én is lájkolom mindig az ő kisfia képeit. Ti hogy éreznétek?


2013. aug. 31. 23:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokkal jobban esik egy SMS, mint egy like vagy facebook köszöntés. Mert úgy érzem hogy számítok és "jár" az SMS, nem pedig csak egy gyors és semmitmondó like. Nem lehet, hogy a te barátnőd is úgy gondolta, hogy az SMS többet mondó?
2013. szept. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Hát a barátnője értelmesebb mint a kérdező...
2013. szept. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy sms sokkal személyesebb, és gondolt a gyerekedre hisz már reggel küldött, tehát fontosak vagytok neki. Tényleg ideje felnőttként gondolkodnod
2013. szept. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Bocs de hány éves vagy?
2013. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Igaz, like-olni minden sz...rt lehet csak nyomkodva a gombokat, az egy kattintás és már görget is tovább az ember, míg egy sms megírása pénz és több idő is.
2013. szept. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
lehet hogy nem lóg a facebookon állandóan, és véletlenül nem látta hogy megosztottad .. .könyörgöm nőj már föl
2013. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!