Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rosszul esett a barátnőmtől?

Rosszul esett a barátnőmtől?

Figyelt kérdés

Ma 1 éves a kisfiam. Tettem fel a facebookra egy tortás képet és arra nem volt képes a legjobb barátnőm, hogy lájkolja! Ezen kívül persze minden sz..t megoszt és lájkol. Írt reggel egy sms-t az igaz, de mégis rosszul esik

Én is lájkolom mindig az ő kisfia képeit. Ti hogy éreznétek?


2013. aug. 31. 23:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon kedves,hogy gondolt a kisfiadra,nem felejtette el,hogy ma van a születésnapja,és írt egy sms-t.Ki a fenét érdekel az a nyamvadt like?
2013. aug. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Sajnos engem érdekel. Téged meg nem.
2013. aug. 31. 23:27
 3/26 anonim ***** válasza:
komolyan nem értem. Küldött sms-t, nem felejtette el. Sose számolgatom hányan lájkolják a képeimet. Egy sms meg többet jelent nekem mint egy nyanvadt lájk
2013. aug. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Te hány éves vagy? Vagy elborította az agyad az anyaság? :DD Ez ilyen 14 éves probléma, hogy nem lájkolta a barátnőm a képemet... Jesszus. Ugye nem te is 14 éves vagy?
2013. aug. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ez legyen a világon a legnagyobb bajod. Töröd magad aztán nem lesznek ilyen gondjaid.
2013. aug. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%

én basszus nagyon öreg lehetek, de sajnállak, hogy a lájkok érdekelnek téged :)


nekem egy sms többet számít, gondolt rátok, nem felejtette el, vette a fáradtságot és időt...

de ha már legjobb barátnőd, írj rá cheten, hogy lájkoljon mááár mert megvesz az ideg :D

2013. aug. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%

Írt sms-t, akkor meg mit akarsz?

Ez a lájkszámolás azt hittem csak az éretlen tinigyerekek között számít, a felnőtt, elvileg érett szülőknél nem gondoltam volna..

2013. aug. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%

Na ezért utálom annyira a facebookot. Vagy épp szeretem, mert jól esik röhögni az ilyen drámákon, amikor épp olyan kedvem van.

Olyan könnyű megbolondítani az embereket, erre ragyogó példa a facebook. Bírom, amikor 15 éve nem látott "ismerőseim", akik még az utcán sem köszönnének, ezerrel lájkolnak minden hülyeséget, amit felteszek, aztán megsértődnek, hogy én nem lájkolom az ő hülyeségeiket. Mintha ez valami verseny lenne, és attól vagy valaki, hogy a hülye postjaidat legalább 100-an lájkolják.

Nagy az isten állatkertje, és alacsony a kerítés...

2013. szept. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%
úgy érzem, te beteg vagy.
2013. szept. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
Néha az ilyen kérdéseknél tényleg úgy gondolom, hogy egy év gyed/gyes bőven elég lenne az anyáknak.
2013. szept. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!