Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rosszul esett a barátnőmtől?

Rosszul esett a barátnőmtől?

Figyelt kérdés

Ma 1 éves a kisfiam. Tettem fel a facebookra egy tortás képet és arra nem volt képes a legjobb barátnőm, hogy lájkolja! Ezen kívül persze minden sz..t megoszt és lájkol. Írt reggel egy sms-t az igaz, de mégis rosszul esik

Én is lájkolom mindig az ő kisfia képeit. Ti hogy éreznétek?


2013. aug. 31. 23:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
90%

10-es, ez nem a gyed miatt van. Én már másfél éve itthon vagyok a gyerekkel, és tervezem hogy itthon maradok vele 3 éves koráig. De mégsem lettem ilyen begyöpösödött liba (bocs kérdező), sőt, sokkal normálisabb vagyok most, kevesebbet hisztizek, ritkábban borulok ki, mert sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok, hogy nem kell a munkahelyen hallgatni a bugyuta locsogást, nem kell rohannom sehova, meg úgy egyáltalán nem kell idiótákkal találkoznom (csak a facebookon, vagy itt :) )

8-as voltam.

2013. szept. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%
Bocs,kedves kérdező,de nem vagy teljesen "kerek".Én a 3.-most 11 hónapos-gyerekemmel vagyok itthon,de sehol nem "lájkoltatom"a gyerekeimet.És ha már itt tartunk:számomra egy sms 100x többet ér...a barátnőd teljesen rendben van,a hiba a Te készülékedben van...
2013. szept. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
10: ez nem a GYES/GYED hibája. Egyszerűen aki annyira éretlen mint egy tini, annak még nem kéne gyereket vállalni, mert még maga is az.
2013. szept. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Lehet igazatok van, csak abból indultam ki hogy kérdezőnek túl sok ideje van ilyen hülyeségeket kattogni.
2013. szept. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
65%
Én inkább úgy mondanám, hogy akinek egy 1 éves mellett van ideje ilyenekkel foglalkozni, az nem foglalkozik eleget a gyerekével :)
2013. szept. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Jó Neked, hogy csak ilyen gondjaid vannak!
2013. szept. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
97%

Szörnyű barátnőd van! Nem lájkolta a képedet! Szerintem most vágj neki vissza, és te se lájkold az ő képét! Sőt, szakítsd meg vele a bartságot, mert a dög csak pénzert küldött smst, de ingyért nem lájkolt!

Csúnya legjobb barátnő!

2013. szept. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
96%
2013. szept. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
94%

17-es feldobtad a napom :D :D :D :)


Kedves kérdező!

Egy: küldött sms-t már reggel, tehát gondolt rátok, nem feledkezett meg a születésnapról.

Kettő: Lehet, hogy valamilyen oknál fogva még csak nem is látta a képet. Nekem is volt már olyan, hogy anyukám külön szólt, hogy két napja tett fel képet, nem láttam a barackfát, milyen szép? És nekem nem jelezte.

Másrészt pedig tényleg nem ez a fontos. Nem akarlak megbántani, de ha ezen Te megbántódsz, akkor gondolkozz el bizonyos dolgokon. A facebook meg a lájkok nem az igazi barátságot mutatják. Sőt, lehet, hogy valaki a neten mindent lájkol, írogat szívecskét akármit, közben le sem szar, mások meg veszik a fáradtságot, hogy sms-t írjanak.

2013. szept. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
95%

Szánalomra méltó aki a faceebookon éli az életét.

Az ilyen probléma még a 14 éveseknél elmegy, de egy felnőtt embertől már gáz...

2013. szept. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!