Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul a barátnő...

Jogosan esik rosszul a barátnőmtől? (többi lent)

Figyelt kérdés
Elvoltam fesztiválozni a barátaimmal.Megismerkedtem egy sráccal,elég jól elvoltunk,és azóta is tartjuk a kapcsolatot neten keresztül.Megbeszéltük,hogy majd szeptembere találkozunk,ugyanis akkor költözök Szegedre(ő meg oda valósi,de így nagy a távolság köztünk).Egyik nap beszélek a barátnőmmel (aki szintén lent volt a fesztiválon,ugyanis együtt mentünk)és ezzel fogad:"na mi van a Zolival?Mikor fogtok találkozni?Amúgy nagyon jó fej,én azóta is szoktam vele beszélni"-vagy valami ilyesmi.Ezen nagyon meglepődtem,ugyanis ő mással volt,és össze is jött azzal az illetővel.Akkor minek írt a Zolinak?Engem ez már kezd bosszantani,ugyanis ez nem az első eset.Vagy csak vegyem úgy az egészet,hogy baráti alapon tartják a kapcsolatot?Ti mit gondoltok erről?
2010. aug. 19. 01:43
 1/9 anonim ***** válasza:
A barátnődnek tetszik a fiú, és még ha nem is fogja soha lecsapni a kezedről, mindigis úgy fog rá gondolni, mint egy potenciális pasira. Szóval szerintem csak egy hülye nem tartana egy ilyen helyzettől. A fiú is sáros, hogy beszél vele, de a barátnőd méginkább. Én a helyedben mindkét ember bizalmi helyzetét átgondolnám a listámon.
2010. aug. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A fiútól nem kérhetem számon,hogy miért beszél vele,hisz nem járunk,semmi nincs köztünk.Engem a barátnőm viselkedése aggaszt igazán.Valahogy nem ezt várnám tőle,főleg,hogy ezt már egyszer eljátszotta.
2010. aug. 19. 02:02
 3/9 martinka000 válasza:

Nem kérheted számon tőle ez így van, de az is úgyvan hogy az ilyen "barátnő" nem barátnő. Ezt valdd be! És ha tetszik a pali, akkor hajrá, semmi ne állítson meg, küzdjj érte:)


Remélem segítettem valamit:)

2010. aug. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A barátnőd nem nevezhető barátnőnek... irjon a saját barátjának
2010. aug. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Mert, ha nem jártok együtt meg semmi, akkor ő miért ne beszéljen vele? Most komolyan, ha elmentek valahova, akkor sem engeded meg neki, hogy szóbaálljon meg megismerkedjen olyanokkal, akikkel te is, mert mi van, ha közted és köztük lehet valami egyszer? Ő nem szerezhet új ismerősöket? Vagy épp igen, csak ne álljon szóba velük? Lehet, hogy arra akart célozni, hogy tudjál róla, a manus nem csak veled tartja a kapcsolatot. Ki tudja még vagy 10 lánnyal megismerkedett.
2010. aug. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Hozzáfűznék még annyit, hogy esetleg Rólad kérdezi a fiú, lehet, hogy így (is) közelebb akar Hozzád kerülni. Én voltam már ilyen helyzetben.
2010. aug. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
vagy csak arrňl van szň , ha összejöttök szeretne jňban lenni a barŕtoddal hogy kčsőbb ebből ne legyen konfliktusotok(: nemkell mingyŕrt a legrosszabbra gondolni..amúgy meg mčrtnem kčrdezed meg tőle? ui:amelyik fiut lelehet csapni a kezünkről azt hagyni is kell sosem črdekelted igazán..amugy meg nemtudja mit veszít ;) (K)
2010. aug. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

egyre több ilyen barátnős kérdés van, ahol bnőre panaszkodnak, hihetetlen nekem h mennyire mocskok és gerinctelenek az emberek :/


Igaza van a többieknek, az ilyen nem nevezhető barátnőnek.

Nekem is volt egy ilyen, aki kicsit sokra tartotta magát, megtudta melyik fiú tetszik nekem, és egyből mondta h:

"én a múltkor beszéltem vele, látszott h bejövök neki, szerintem lehetett volna köztünk komolyabb dolog"

Én meg ott álltam naívan, megalázva, h elmesélem a bnőmnek ki tetszik, erre visszacsap h ő bezzeg kellett volna az illetőnek, míg én nem...


20/L

2010. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A barátnőd ezt már eljátszota te meg még bizol benne gratulálok,nagyon naiv vagy sajnos,a batrátnődnek valszinű az kell a ki neked mert tuti hogy irigy rád vagy valami hasonló de le akar győznin téged minden áron ez biztos,és nem barátnő inkább érdek,látszat barátnő.
2010. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!