Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragszik rám a párom?

Jogosan haragszik rám a párom?

Figyelt kérdés

Nem akartam kapcsolatot, mert szinte magamra sincs időm.

Suliba járok, az 5-ből három nap olyan, hogy reggel 8-tól este 7-ig az egyetemen vagyok, utána hazaérek, tanulok, beesek az ágyba és alszok.

Emellett a mamámnak segítek heti kétszer, fát behordani, ilyeneket, amiket nem tud egyedül megcsinálni.

Elég sok barátom van, és mindig be van osztva, melyik péntek vagy szombat este kivel bulizok (ha nem vagyok hullafáradt és inkább alszok helyette). Én ezt az elején közöltem a barátommal, hogy nem fog sokat látni.

De erőlködött hogy próbáljuk meg. Most másfél hete nem találkoztunk, ma akartunk, erre megbetegedtem.

Haragszik rám, és próbálom is megérteni...csak ki nem állhatom ezt sem hogy számon kér. Mindent elmondtam neki, miért nem tudtunk találkozni, az elején tudta hogy előfordulhat ilyen...igaza van?

Sokat tanulok de ígyis félek hogy megbukok...és ez az egyetlen esélyem hogy kitörjek a nyomorból, ha sikerül.

De nem akarja megérteni.


2011. okt. 23. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem mellette van a helyed. Szerintem még az elején lehettek, most mág nem fájna a szakítás... ha számon kér már most, miközben tisztáztátok az elején, hogy milyen az életed, akkor később csak mégjobban rádtelepszik.

Szerintem nem jogos a haragja, van, hogy a jövőd fontosabb, mint a jelened valakivel.

Sok sikert! :)

2011. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sem jogos. Te az elején mindent őszintén elmondtál neki. De úgy látszik hogy ő ezt nem nagyon tudta felfogni. Ha most ilyen, akkor később még csak rosszabb lesz, sajnos tapasztalatból mondom, úgyhogy szerintem még idejében lép ki. Most más a fontosabb az életedben.
2011. okt. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondtad neki ezt így, és tudta előre, mi vár rá, akkor egyáltalán nem jogosan haragszik meg, főleg arra, ha vki lebetegszik...
2011. okt. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is kapcsolat...
2011. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira veled akar lenni, akkor "számonkérés" helyett pl. segíthetne Mamádnál fát hordani (!) vagy veled tarthatna a baráti összejöveteleidre - valószínűleg Te is szívesebben engednél ill. keresnéd a megoldást, ha ő se számonkérő modorban állna hozzá a dolgokhoz.
2011. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

mióta vagytok együtt? ez így szerintem sem kapcsolat

te nem is szeretted mikor összejöttél vele gondolom, na jó akkor próbáljuk meg alapon meg nem hiszem hogy működik hosszútávon, pláne hogy te nem is igényled annyira a társaságát

2011. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

nem jogos a haragja.... Szerintem ott a gond, hogy neked be van táblázva minden perced szinte, neki meg sok a szabadideje, de nem tud mit csinálni... (mehetne veled ide-oda de te nem érsz rá, kiterjedtebb baráti köre sincs ezekszerint akikkel lekötné magát...)

Nekem inkább az az érzésem, hogy a barátod ki akar téged sajátítani. Ha tényleg szeretne, és nem birtokolni akarna, örülne, hogy ennyi időd van rá, nem veszekedne veled, hogy szoritsd háttérbe a dolgaidat és légy vele mégtöbbet...

Egyébként meg, ha annyira akarja a barátod ezt a kapcsolatot, miért nem segít be neked az otthoni teendőkben, miért nem jön át meglátogatni, ha beteg vagy? Egy kapcsolat nem csak a közös szabadidő kellemes eltöltéséből áll. Ha igazán társak vagytok, a problémákat is közösen oldjátok meg.

2011. okt. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
miért nem megy át hozzád ?
2011. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
jaj istenem, szegény gyereket miért kell mindenkinek bántani? kérdező, arra még nem gondoltál, hogy csak szimplán szeret téged és hiányzol neki? hogy szeretne átölelni, veled tölteni egy kis időt? az egy dolog, hogy te az elején elmondtad, hogy mire számíthat, de szerencsétlennek akkor is rosszul esik basszus...ettől még vannak érzései. nem csesztetni kéne, meg azzal vádolni, hogy rád telepszik (hogyan, hiszen nem is találkoztok) hanem valahogy megoldani, hogy igenis össze lehessen hozni. ha annyira akarnád látni meg tudnád oldani szerintem. én a srácot sajnálom és nem téged. bocs. ha nem szereted, meg teher, hogy ott van (szeretne ott lenni) neked, veled, melletted, akkor hagyd a pi*ba, szakítsatok, de ne húzd az agyát.
2011. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom távkapcsolat,mert ha IGAZI kapcsolat lenne,a barátod fogná magát és ellátogatna hozzád,vinne egy jó forró levest,és 5-10 percet tudnál te is rá szánni,meg ő is rád.

Úgyhogy megérdemlitek egymást.

2011. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!