Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragszik rám a párom?

Jogosan haragszik rám a párom?

Figyelt kérdés

Nem akartam kapcsolatot, mert szinte magamra sincs időm.

Suliba járok, az 5-ből három nap olyan, hogy reggel 8-tól este 7-ig az egyetemen vagyok, utána hazaérek, tanulok, beesek az ágyba és alszok.

Emellett a mamámnak segítek heti kétszer, fát behordani, ilyeneket, amiket nem tud egyedül megcsinálni.

Elég sok barátom van, és mindig be van osztva, melyik péntek vagy szombat este kivel bulizok (ha nem vagyok hullafáradt és inkább alszok helyette). Én ezt az elején közöltem a barátommal, hogy nem fog sokat látni.

De erőlködött hogy próbáljuk meg. Most másfél hete nem találkoztunk, ma akartunk, erre megbetegedtem.

Haragszik rám, és próbálom is megérteni...csak ki nem állhatom ezt sem hogy számon kér. Mindent elmondtam neki, miért nem tudtunk találkozni, az elején tudta hogy előfordulhat ilyen...igaza van?

Sokat tanulok de ígyis félek hogy megbukok...és ez az egyetlen esélyem hogy kitörjek a nyomorból, ha sikerül.

De nem akarja megérteni.


2011. okt. 23. 12:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A haragja nem jogos, mert mondtad neki, de ha neked ennyi időd sincs, inkább ne is legyen kapcsolatod, mert mindenki morogni fog, hisz egy kapcsolat nem erről szól, hogy "ide megyek oda megyek, ezzel-azzal, majd veled is, ha ráérek."
2011. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem Te vagy a hibás, de Te is vagy a hibás. :)

Azért nem, mert az elején tisztáztad mire számíthat. És azért vagy hibás, mert nem szabadna kapcsolatot vállalnod. Majd ha végeztél ráérsz pasizni, mert ez így nem kapcsolat, és nem várhatod senkitől, hogy lekösse magát melletted, amikor Te nem tudsz vele lenni szinte soha.

Ezt meg kell beszélni és csendben elválni.

23N

2011. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Teljesen nyilvánvalóan nem vagy szerelmes ebbe a fiúba, akkor minek ez az egész?...
2011. okt. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!