Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tesóm mért rám haragszik?...

Most tesóm mért rám haragszik? Nincs is igaza mert igaza van anyujéknak.

Figyelt kérdés

Szóval tesóm nagyon bunkó velem,mikor 1 hónapig nem volt jó a gépük nálam gépezett, akkor csak áradozott erről a gépről.. (pedig nagyon lassu) Most hogy meg jó a gépük, megkérdeztem hogyha dolgozik akkor gépezhetnék-e náluk, mert tudja hogy az enyém nagyon lassu..

tök afektálva ezt mondta "dehogyis, akkora sz*r a géped mint a ház"

Most meg hogy megyek be a szobájába bekapcsolni, mert dolgozik, levan jelszavazva..

Ez az egész onnan jött hogy rajtam áll bosszút...


Anyujék megemlítették hogy azért nem kellett volna fél millió forintot felvenni, hogy semmi látszata ne legyen..

Mert autót akart venni, de ez csak jó ürügy volt hogy elbulizza, 3 hónapja vett fel 500 ezer forintot ma, meg már 1 ezeres sincs belőle..

:-O Anyujéktól kért 5 ezer forintot bulira, anya meg helyre rakta hogy ezt mégis hogy képzeli?? És most tegnap már nekem szólogatott be, ha kérdezek tőle valamit úgy csinál mintha nem hallaná...

Egy bunkó f*sz.. SOHA TÖBBET nem engedem ide a géphez se, mert az ember kedvességével vissza él...


Mit gondoltok? Kort és nemet is! :-) Köszönöm


13L

Tesóm fiú és 22 éves


2011. júl. 6. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:

hát ez nem volt etikus sem veled szemben, sem pedig a szüleitekkel szemben!

Nem ismerem a tesód, de ilyenkor azért már ki kellett volna nőnie a kamaszkorból és a ,,dackorszakból"!

2011. júl. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Nem ismerem a tesód, de ilyenkor azért már ki kellett volna nőnie a kamaszkorból és a ,,dackorszakból"!


Nem tudom mikor fog felnőni, meg mikor fogja felfogni a pénznek az értékét.. Anyáék meg güriznek érte, Ő meg fel vesz 500 ezret aztán csak elb*ssza, de nem is az zavar hanem az hogy utánna még anyujéktól várná el hogy eltartják..

Nem tudom hogy képzeli, meg hogy anyujék pénzéből akar bulizni

2011. júl. 6. 07:37
 3/7 anonim ***** válasza:

És mit csinált azzal a "sok" pénzel? Szerintem hagyjad békén nyugodtan, sz.ard le, el van a maga kis világában, és tényleg ne segíts neki semmit!Úgy látom tesód, a ki ha én nem időszakát éli, sajnos ezzel nem lehet mit csinálni, ez van!

Te vagy a kicsi, nekem 10évvel idősebb nővérem van, hát nálunk is ugyan ez volt, ma már nem, mert mind ketten felnőttünk.

Nehéz kis tesónak lenni az biztos!

Kitartás

23L

2011. júl. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én az ő gépét elrontanám valahogy jönne oda hozzád hogy hagy mehesen a te gépedhez oszt elküldeném a pokolba :D bosszú .....
2011. júl. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :-) Elbulizta a pénzét, mert semmi kézzel fogható dolgot nem vett belőle+ :-)

Utolsó: Oda se enged a géphez

2011. júl. 6. 08:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igazad van, nem viselkedik túl szépen és éretten a testvéred, főleg így 22 éves létére. Viszont te ebbe nem szólhatsz bele, ne ítéld el, majd a szüleiddel elrendezik a dolgokat. Neked ebbe nem sok beleszólásod van... Próbálj meg felülemelkedni azon, ahogy veled viselkedett, legyen neked több eszed.



A másik fontos dolog: nem anyujék, hanem anyuék :-)


20L

2011. júl. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Egyébként Te nem az a lány vagy akinek rocker tesója van,és nagyon csúnyán beszél veled?"


Miért?? Amúgy tesóm rocker, és néha csúnyán is beszél velem, de miért kérdezed?

2011. júl. 6. 09:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!