Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragszik rám? Nagyon...

Jogosan haragszik rám? Nagyon bánt.

Figyelt kérdés

Férjemmel fiatal házasok vagyunk. Volt lagzink, mert szerettük volna, de nagyon szerény, csak a legbensőbb családtagokkal, és néhány törzsbaráttal. Sajna nem vagyunk felvetve pénzzel, de megbeszéltük a szülőkkel, hogy lehet lagzi, a rokonokat a szülők fizetik, a barátokat pedig mi.

Nekünk havonta annyi keresetünk van, hogy abból az albérlet kifizetése után kajára telik szerényen, a többit okosan oldjuk meg. (Turiból, stb... kozmetikára nem költök)

Már egy évvel a lagzi előtt megvolt a lista, kit hívunk, és onnantól lassan spóroltunk, hogy az 5! barát ott tudjon lenni, mindkét részről összesen.

Egy hónappal lagzi előtt lett egy új barátunk, akivel néha találkoztunk, buliban, közös barátoknál, jófej volt, mondtuk neki, hogy lesz esküvőnk, ahová meg is hívtuk, mert tényleg annyira összebarátkoztunk egy hónap leforgása alatt. Eljött esküvőre, teljesen megértő volt, amiért lagzira nem hívtuk, mondta, hogy örül, hogy esküvőre meghívtuk.

Pár hónappal később észrevettem, hogy anyukája, mikor közös baráti DVD parti volt, mérgesen nézett ránk mindig, nem értettük, miért.

Később megtudtuk, hogy mindennek lehord minket a fiának, mert olyan mocskok voltunk, hogy nem hívtuk meg a fiát lagziba, mikor olyan jó barátok vagyunk. A fia hiába magyaráz neki, ő akkor is gyilkos tekintettel néz, ahányszor vendégségben vagyunk.(nekünk nem szól semmit)

Gondoltam arra, hogy megmondom, hogy több régebbi barát sem tudott eljönni, mert ki voltunk anyagilag, a fiával meg alig kezdődött akkor a barátságunk, de hogy is mondhatnám el, mikor ő nem szól semmit, csak csúnyán néz? Nekem ő elég idegen ahhoz, hogy ilyen témában ne szorongjak, ha vele beszélek.

Nagyon fáj, hogy nem is ismeri az életünket, a helyzetet, de már elítél. :(

Szerintetek jogos, hogy megvet ezért?


2011. jún. 19. 19:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos!Semmi köze hozzá.Ne törődj vele.
2011. jún. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
tipikus paraszt. szard le és a haveroddal törődj mert az mindennél többet és ha ő megérti nincs baj.
2011. jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ér annyit, hogy egyáltalán gondolj rá.
2011. jún. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
nem kell az ilyennel foglalkozni!örülj neki hogy lett egy új barátotok és ő nem azt gondolja mint a hülye bunkó annya!
2011. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Köze hozzá? Semmi. Ne törődj vele. Az a nő valószínűleg megőrizte magában azt az őskori gondolkodást, hogy egy lagzira MINDENKIT meg kell hívni, még azt is, akit nem is láttál még sohasem, de "rokon". És ha valaki kimarad, az megsértődik.


Le kell tojni.

2011. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Ez a tipikus " ki a faszt érdekel?" kategória. Ne haragudj, de ennél pontosabban nem tudtam megfogalmazni. A felnőtt fia, majd eldönti, hogy anyuka hisztije után megy, vagy a ti barátságotok fontos neki.Édes kincsem, irigyellek, hogy ez a legfontosabb problémád.:-)))
2011. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
a vén banya fél hogy elveszíti a pici fiát. ha nem ezért akkor másért haragudni ,de gyorba találnak okot.
2011. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sok ilyen tapasztalatod lesz még a továbbiakban mert sok ilyen ember van...valaki szeret hamar ítélni olyan dolgról amiről nem tud semmit vagy alig.De a maga verzióját kész tényként állítja be és onnantól úgy kezeli a dolgot.Akkor mérgelődj ezen ha valóban olyan fontosnak érzed a véleményét szimpátiáját más különben teljesen felesleges köröket futsz.
2011. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ki hiszi azt, hogy a kicsi kincse vagyok, de nagyon téved. Van ettől nagyobb problémám is, csakhogy most ezt a kérdést tettem fel, amire normális válaszokat vártam. Kaptam is, egyet kivéve, tényleg köszönöm mindenkinek, akinek meg kicsi kincs hiánya van, azt sajnálom, én már nem leszek az...

Megpróbálom ignorálni az anyuka csúnya nézését, köszi mindenkinek! (kivéve kőbunkót)

2011. jún. 19. 19:36
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem haragszik jogosan! De ezt már leírták előttem is páran! Sok boldogságot
2011. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!