Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragszik rám? Nagyon...

Jogosan haragszik rám? Nagyon bánt.

Figyelt kérdés

Férjemmel fiatal házasok vagyunk. Volt lagzink, mert szerettük volna, de nagyon szerény, csak a legbensőbb családtagokkal, és néhány törzsbaráttal. Sajna nem vagyunk felvetve pénzzel, de megbeszéltük a szülőkkel, hogy lehet lagzi, a rokonokat a szülők fizetik, a barátokat pedig mi.

Nekünk havonta annyi keresetünk van, hogy abból az albérlet kifizetése után kajára telik szerényen, a többit okosan oldjuk meg. (Turiból, stb... kozmetikára nem költök)

Már egy évvel a lagzi előtt megvolt a lista, kit hívunk, és onnantól lassan spóroltunk, hogy az 5! barát ott tudjon lenni, mindkét részről összesen.

Egy hónappal lagzi előtt lett egy új barátunk, akivel néha találkoztunk, buliban, közös barátoknál, jófej volt, mondtuk neki, hogy lesz esküvőnk, ahová meg is hívtuk, mert tényleg annyira összebarátkoztunk egy hónap leforgása alatt. Eljött esküvőre, teljesen megértő volt, amiért lagzira nem hívtuk, mondta, hogy örül, hogy esküvőre meghívtuk.

Pár hónappal később észrevettem, hogy anyukája, mikor közös baráti DVD parti volt, mérgesen nézett ránk mindig, nem értettük, miért.

Később megtudtuk, hogy mindennek lehord minket a fiának, mert olyan mocskok voltunk, hogy nem hívtuk meg a fiát lagziba, mikor olyan jó barátok vagyunk. A fia hiába magyaráz neki, ő akkor is gyilkos tekintettel néz, ahányszor vendégségben vagyunk.(nekünk nem szól semmit)

Gondoltam arra, hogy megmondom, hogy több régebbi barát sem tudott eljönni, mert ki voltunk anyagilag, a fiával meg alig kezdődött akkor a barátságunk, de hogy is mondhatnám el, mikor ő nem szól semmit, csak csúnyán néz? Nekem ő elég idegen ahhoz, hogy ilyen témában ne szorongjak, ha vele beszélek.

Nagyon fáj, hogy nem is ismeri az életünket, a helyzetet, de már elítél. :(

Szerintetek jogos, hogy megvet ezért?


2011. jún. 19. 19:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kedves anyukának az legyen a legnagyobb öröme az életben,hogy Rátok haragszik,és a szemöldökét húzogathatja.Szerintem ezzel mindent leírtam.Legyetek boldogok!
2011. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én írtam az "édes kincsem" választ. Ha így egyszerűbb, sz@ard le. Ennél fontosabb és érdekesebb gondjaid is lesznek.
2011. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem lesznek, vannak.

Egy kis hibajavítás...

2011. jún. 19. 20:47
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát, az "édes kincsem" szerintem is elég lekezelő, ez meg egy elég súlyos gond, amit felvetett a kérdező... Akinek ilyenje nincs, az meg örüljön neki.
2011. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Akinek ilyenje van,az örüljön. Főként annak, hogy ennél nincs súlyosabb, nehezebb gondja. Bocsi az "édes kincsemért", nem akartam sem lekicsinylő, sem bántó lenni.Szóval "édes kincsem" nélkül, ez legyen a legnagyobb problémád, még hosszú éveken át.:-))
2011. jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg nem ez a legnagyobb problémám, de a többire a gyik-en sem kapnék megoldást. A munkahelyhiány most a legnagyobb, de hát ezen senki sem tud segíteni. Az esküvő előtt még volt munka, de most megszűnt, havi alig 50 ezerből pedig most épp tépem a hajam, mert albérlet, minden más... ilyen kérdést ki sem teszek, mert felesleges. Más, családi, zavaros ügyeket meg szintén nem éri meg kitenni, azon közösen ügyködünk, hogy megoldjuk. Inkább a kisebb problémáim teszem ki, mert erre kerestem itt megoldást, hogy említsem meg anyukának, vagy ne a dolgot? A válaszok alapján nem fogom megemlíteni.
2011. jún. 19. 21:42
 17/17 anonim válasza:
Szerintem egy buta korlátozott asszony az aki csúnyán néz rátok akinek alacsony az értelmi képessége.Nem vagytok Milliárdosok az egy dolog de ettől nem kell beparázni nehogy már Ő mondja meg Nektek vagy a Fiának hogy egymással milyen jellegű kapcsolatot ápoltok.
2020. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!