Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Jogosan haragszik rám?

Jogosan haragszik rám?

Figyelt kérdés
A kamasz lányom haragszik rám, mert nem szeretném, hogy a házunkban legyen a fiújával, mikor a férjemmel nem vagyunk itthon. Annyira haragszik rám, hogy nem hajlandó hozzám szólni. Jogos a haragja?
2011. júl. 2. 18:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%
Hány éves?
2011. júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
17 éves, négy hónapja van együtt a barátjával.
2011. júl. 2. 18:17
 3/27 anonim ***** válasza:
23%
Nem jogos, szerintem. Ha kamasz, akkor 18 alatt van, igaz? Nem kell mindig egymás seggében lenniük a fiúval, és sem engedném, hogy az én házam, és egy idegen (gondolom, nem évtizedes a kapcsolat) felügyelet nélkül legyen az értékeim közt.
2011. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
17%

Egyáltalán nem jogos!

Ti házatok,ti lányotok,ti felelőségetek.

Tombolnak benne a hormonok és a fiújával hagyni 2-esben? Azért kicsit fura elvárás a lányodtól...

Szerintem mond el neki az álláspontodat erről az egészről,és ha nem érti meg,akkor csak durcizik és hagyd előbb utóbb túl lép rajta...

2011. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
17%
Nem. Házi szabály az házi szabály. Ha nem akarja betartani akkor keres magának munkát és fenntartja a saját életét. Ha erre még kicsi és te pénzeled, akkor te szabod meg mit lehet és mit nem. Gondolom nem akarsz nagymama lenni. Ha hallgatással tüntet, akkor csak hallgasson, ezzel is azt bizonyítja, h gyerek még és nem érett a felnőtt, felelősségteljes életre.
2011. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
55%

Saját tapasztalatból beszélek!

Egyáltalán nem jogos hogy nem engeded őket, annál rosszabb hidd el!engedd meg és nézd meg h hogyan viselkednek milyen reakciók lesznek,és ha úgy alakul legközelebb nem engeded ennyi.!

2011. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
27%
Ja, engedd meg nekiki, mi? Otthagyod őket a tv előtt 1 órára. Nadrág kigombol, 10 perc, nadrág begombol és a számítógép előtt lesznek, mire hazaérsz. 9 hónap múlva meg a szülőszobán rinyál a kiscsaj, h anya nem bírom, fáj.
2011. júl. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
53%

hát szerintem jogosan haragszik,hogyha 4 hónapja vannak együtt akkor már miért nem lehetnek otthon?? én inkább annak örülnék a helyedben hogy legalább a házban vannak,nem pedig valami drogos-ársasággal csavarognak

egyébként ha meg eltiltod őket,csak annál jobban akar majd találkozni a fiújával és annál jobban megfog sértődni.

és ezt onnan is tudom igazolni,hogy mindkét nővérem ilyen volt.

szóval inkább hagyd hogy szabad legyen

2011. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
46%
Jogos.A fiú nem fog elemelni semmit,maximum betenni,de nem a közös kasszába...
2011. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
31%

nem jogos a haragja,hisz ha ezt mondtad be kell tartani ez van.

mégis szerintem már 17 éves és 4 hónapja együtt vannak,nem hiszem ,hogy nem maradhatnának egyedül egy -két órára. nem kell őket egész éjszakára de egy kicsit hadd legyenek.szerintem.

2011. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!