Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Jogosan haragszik rám?

Jogosan haragszik rám?

Figyelt kérdés
A kamasz lányom haragszik rám, mert nem szeretném, hogy a házunkban legyen a fiújával, mikor a férjemmel nem vagyunk itthon. Annyira haragszik rám, hogy nem hajlandó hozzám szólni. Jogos a haragja?
2011. júl. 2. 18:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Szerintem is jogosan haragszik rád, bár a körülményeket csak te ismered, ha olyan a lányod vagy a barátja akkor megértem h nem engeded hogy együtt legyenek amíg nem vagytok otthon, de ha tényleg olyan lenne a pasi akkor egyáltalán minek engeded hogy együtt legyenek??? Én is haragudnék anyámra/apámra ha ilyet mondana... Szerencsére már nem élek velük.
2011. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Jogos-nemjogos,lényegtelen.

Ha megtiltod,azt fogod elérni amit az én anyám.


17 évesen idiótamód úgy vesztettem el a szüzességem,hogy védekezés nulla,felelősségtudat nulla.azt hitte ha eltüntet minden szexxel kapcsoaltos dolgot,infót előlem,akkor már nem is lesz.

szerencsére nem lett belőle semmi,mármint baba,mert elmondtam anyám hugának,aki iratott esemény utánit nekem.Utána amig otthon lkatam,addig nála találkozhattam az akkori párommal.Most már 24 vagyok,sok éve nem lakom anyámékkal,de nagyot nézett amikor egy alkalommal megemlitettem ha az ő hülye felfogásán múlik,akkor már nagymama...

2011. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jogosan haragszik!

Gondolom próbálod fogni, évek óta arra neveled, hogy bizzon benned, mondjon el mindent, ne legyen felelőtlen és ne a parkban a padon veszitse el a szüzességét. Most meg van egy barátja, akivel 4 hónapja együtt van és szereti, de legalábbis Ő ezt hiszi. Nem a parkban akarja, hanem otthon, megfelelő körülmények között. Nem akarja, hogy rányiss, vagy halld, hogy mit csinálnak, az túl ciki lenne. Hivd meg a barátját vacsira, te meg menj el utána a pároddal moziba. Közöld, hogy kb. mikor érsz haza. Igy te megismered a srácot, nincsenek együtt csak 2-3 órát és még ott a fiú mikor hazaérsz, tehát nem viszi ki a plazma tv-t a hóna alatt. A lányodnak meg irass gyógyszert, de azért óvszert is adj a kezébe. Ha csalódik majd vigasztalod, legalább igy majd hozzád fordul. Nem védheted meg mindentől.

Ja és három lányos anyuka vagyok.

2011. júl. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
A lányom már nem szűz, tudok róla, mert elmondta. Az előző barátjával vesztette el, és nagyot csalódott.
2011. júl. 4. 19:50
 25/27 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem, mitől félsz? Ő a bizalmába fogadott, te pedig nem bízol benne.. azért ez elég lehangoló érzés lehet! Azt nem akarod, hogy idegenek mászkáljanak a lakásodban? Nem bízol a lányod döntésében, hogy ez egy normális fiú lehet? Hiszen már nem is naiv tapasztalatnak kislány, túl van egy csalódáson, már jobban vigyáz, kit választ..
2011. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Attól, hogy újra csalódni fog.
2011. júl. 4. 20:52
 27/27 anonim válasza:

Beszéld meg a lányoddal mindenképp. És örülj annak, hogy elmondta, hogy már elvesztette a szüzességét, ez azt jelenti, hogy bízik benned. Ismerkedj meg a fiúval, ezt jól írta az előttem szóló, beszélgess vele, kérdezgesd róla a lányod!De ne korlátozd őket sok mindenben! Persze a "gyeplő" a te kezedben van, de ha túl rövid szárra veszed, annak rossz vége lesz! (Saját példámból tudom.) Már nagylány, meg fogja találni a módot rá, hogy együtt legyenek kettesben...És még valami! Beszélgess a lányoddal a szexről! Felvilágosítás volt már? Lehet, hogy cikinek éreznétek mindketten( persze csak ha még nem volt), de ez szerintem a legfontosabb! Ha engem anyám leültet és beszél nekem arról, hogy csakis azzal, akiben teljes mértékkel megbízok...biztosan másképp csináltam volna az első alkalmat... A csalódások pedig természetesek, mindenki átesik rajtuk, és ez így van rendjén!

Ui.: Azt is tisztázd vele, hogy ha nem szól hozzád, azzal nem ér el semmit. Nála így mutatkozna meg a hisztéria?

Minden jót!

17/L

2011. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!