Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Jogosan haragszik rám?

Jogosan haragszik rám?

Figyelt kérdés
A kamasz lányom haragszik rám, mert nem szeretném, hogy a házunkban legyen a fiújával, mikor a férjemmel nem vagyunk itthon. Annyira haragszik rám, hogy nem hajlandó hozzám szólni. Jogos a haragja?
2011. júl. 2. 18:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
24%
Utolsónak : Igen, legyen szabad! -majd ha elköltözik, melózik, eltartja magát, akkor annyit lesz szabad, amennyire csak idejéből telik. A szabad nevelésű gyerekekből lesznek a tini anyák, vagy miattuk van a legtöbb munkája az abortuszos dokiknak.
2011. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
22%
Bocs, már nem az utolsó volt, a 18:31 nek írtam ezt.
2011. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem egy 14 éves tiniribiről van szó, azért a lány már 17 éves. Én biztos engedném (nekem még csak 2 éves lányom van), de a tiéd nem olyan kicsi már, tudja a védekezés szabályait, miért is lenne terhes? Apácák...
2011. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
46%
félig-meddig.
2011. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Ameddig otthon lakik és eltartják, addig bizony alkalmazkodnia kell a szabályaitokhoz.

Más kérdés, hogy nem látom be, mi értelme a tiltásnak. A lányod 17 éves, 4 hónapja együtt van a fiúval, hogy abban tuti biztos lehetsz, hogy megtalálja a módját hogy együtt legyenek. Nem is mondanám fiatalnak, mert 17 évesen nyugodtan lehet barátja, persze csak ésszel.. Azzal teszed a legrosszabbat, ha figyelmen kívül hagyod a hormonokat. Hiszen így nagyobb az esélye, hogy nem fog hozzád fordulni ha valami baj van, és te csak a kész tényeket kapod majd az arcodba, vagyis hogy 20 hetes terhes a lányod. Szerintem kicsit elkezdhetnéd felnőttként kezelni, bár igaz, még nem az, de eltelik 1 év és már ténylegesen azt tesz az életével, amit akar. Ha addig nem tudod rábírni a felelősségteljes gondolkodásra és arra, hogy hogyan vigyázzon magára, akkor jó eséllyel fogja elszúrni a saját életét 18 éves kora után.

2011. júl. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
75%

A haragja nem jogos, mert amit mondotok be kell tartania.


VIszont én nagyonnem értek egyet ezzel, 17éves a lányod (bocsáss meg hogy tegezlek) te ismered nem? Egy r.banc? Nem. (Legalábbis gondolom nem rakja oda minden fiúnak a seggét) Ha tiltjátok akkor csak mégjobban akarni fogják, és megoldják úgy is hogy otthon vagytok.

Szerintem 17 évesen nem akkora tragédia hogy kettesben szeretne lenni picit a barátjával. 4 hónap még nem a világ, de meg kell ismerniük egymást Úgy is! És ahogy jó biosz tanárom megmondta "15-16 éves kor alatt ne veszítsd el, de azért nem kell várni addig amíg 25 leszel..."

Inkább otthon, normális körülmények között, mint egy buliban a wc-n nem?

15/L (ezekután ne ribancozzatok légyszíves meg semmi én még szűz vagyok de nekem ez a véleményem)

2011. júl. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

jogos..a 17 az már majdnem nagykorú..ráadásul ezzel most khárom dolgot értél el:

1. nem nálatok fogják csinálni, így ha baj van, nem fogod tudni hol keresd

2. ha terhes lesz nem meri majd elmondani..lehet elmegy egy henteshez és belehal..

3. ahogy betölti a 18 at lehet hogy elmegy és csak karácsonyra küld majd képeslapot...


én ezt tettem volna 18 évesen..

21/L

2011. júl. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Had haragudjon, Te házad a Te szabájaid, majd megnyukszik. Sôt én a pasijával is elbeszélgetnék, hogy tudja mere hány méter. Kezes bárány lenne az biztos.
2011. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Talán tényleg az a megoldás,h a pasijával elbeszélgetsz,h miféle...Ismered a barátját?
2011. júl. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Az mostani tapasztalataim azt mondják, h jogosan haragszik.

A húgom barátnőjének esete kitűnő példa erre.

A szülei nem engedik seghová, szelektélják, hgy kivel találkozhat, kivel nem, hová mehet el, hová nem, stb. Mindent. Túl sokat. A "kislány"-16 éves- meg ott éli ki magát, ahol nem kellene. Elég kikapós életet él (konkrétan kocsiban lesz*pj* az épp' aktuális pasit, stb.).

Nm mondom, h a te gyereked ilyen, de több ilyen példát tudnék írni.

2011. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!