Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragszik rám az...

Jogosan haragszik rám az ismerősöm? Azt hiszi, elárultam.

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm és egy barátnőm tavalyi "kavarásából" született egy baba. A férfi ismerősöm nem vállalja fel a gyereket, így a barátnőm beperelte. Kérték a férfi címét és születési dátumát, én meg elküldtem a bnőmnek sms-ben.

Az ismerősöm elhordott mindennek, hogy hogyan mertem kiadni a személyes adatait.

Mondtam, ha nem én adom meg, a munkahelyéről kérik ki, és elég kellemetlen helyzetbe kerülne, ha ez ott kiderül.

Egyébként is két ember kell a gyerekhez, ne húzza ki magát a felelősség alól.


2010. júl. 26. 13:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%
Semmi közöd más személyes adataihoz!!!Ha a munkahely kiadja, az az ő felelősségük!Én is bepörögtem volna.
2010. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
A lakcímét a lány is megnézhette volna, a születési dátumnál meg csak az évszám volt kérdéses.
2010. júl. 26. 13:10
 3/25 anonim ***** válasza:
23%
fasza felelősségteljes pasas...de amúgy tényleg nem a te dolgod az adatait kiadni
2010. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
amúgy lehet maradi vagyok, de nem szülnék gyereket olyannak akinek még a születési dátumát sem tudom...igaz le se feküdnék vele...
2010. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ez a gyerek csak úgy "becsúszott". Bár ehhez nekem semmi közöm.
2010. júl. 26. 13:12
 6/25 anonim ***** válasza:
75%
Jogosan haragszik. Nem tiszted intézkedni, sem okoskodni, mártírkodni. Még magad állítod be jónak, mert így nem kerül a pasi kellemetlen helyzetbe?!
2010. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

A párom az ismerősöm főnöke. Tudom, mi történne ha kiderülne.


Nem állítom, hogy én vagyok a jó, a barátnőm megkért egy szívességre. A gyerek érdekében cselekedtem.

Nyugodtan kövezzetek meg.

2010. júl. 26. 13:14
 8/25 anonim ***** válasza:
76%
Én is kiakadtam volna, mert a véleményed meglehet róla, de belefolyni az ő személyes dolgaikba nem volt jogod. Semmi közöd az adataihoz, ahhoz meg nem is értem hogy veszed a bátorságod, hogy személyes dolgokat továbbíts egy harmadik fél felé. Én telefonszámot nem adok ki, csak ha előtte az illető beleegyezet... Máskor ha ilyen van, akkor nem smst írsz a kért adatokkal, hanem felhívod az ismerősöd, h ez és ez a szitu vagy megmondod a bnődnek, hogy "bocs, ez a ti dolgotok, én ebbe nem akarok belefolyni"!
2010. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem megköveznek ők eléggé téged.

Ez személyes adatokkal való visszaélés, még akkor is, ha most mented magad.A gyerek érdekét pedig nem neked tiszted képviselni.

2010. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hogyne:)
2010. júl. 26. 13:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!