Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragszik rám az...

Jogosan haragszik rám az ismerősöm? Azt hiszi, elárultam.

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm és egy barátnőm tavalyi "kavarásából" született egy baba. A férfi ismerősöm nem vállalja fel a gyereket, így a barátnőm beperelte. Kérték a férfi címét és születési dátumát, én meg elküldtem a bnőmnek sms-ben.

Az ismerősöm elhordott mindennek, hogy hogyan mertem kiadni a személyes adatait.

Mondtam, ha nem én adom meg, a munkahelyéről kérik ki, és elég kellemetlen helyzetbe kerülne, ha ez ott kiderül.

Egyébként is két ember kell a gyerekhez, ne húzza ki magát a felelősség alól.


2010. júl. 26. 13:04
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Aki segít a barátnőjének, az "minden lében kanál"? Ejha...:)
2010. júl. 26. 13:37
 22/25 anonim ***** válasza:
29%
100%.-ban akkor biztos ha azt mondta a DNS teszt. Semmi közöd a személyes adatihoz. Ha rólam lenne szó meg is pofozlak.
2010. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
43%

Uh! Tök nehéz kérdés! Én segítek a barátnőmnek ahol tudok, s segítek olyan emberen aki rászorul. DE nem segítek hazugságokban, turpisságokban. Ha a kérdés az lenne, hogy jó e ha valaki segít megtudni az apa adatait, mert nem hajlandó közreműködni, akkor hidd el más reakciók lennének.

Nem követtél el nagy hibát, csupán a legjobb tudomásod szerint cselekedtél. Ha a szíved azt súgta, hogy tégy valamit ami segíthet akkor jót tettél.

Én nem lettem volna ilyen bátor, biztos, hogy nem tudtam volna kiadni senki adatát, de ez én vagyok. ;)

2010. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem meg örülhet, hogy legalább egy kínos helyzetből kihúztad! Soha többet ne tegyél neki ilyen véletlen szívességet se!
2010. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Azért a megpofozás szerintem túlzás...
2010. júl. 28. 00:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!