Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragszik rám az...

Jogosan haragszik rám az ismerősöm? Azt hiszi, elárultam.

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm és egy barátnőm tavalyi "kavarásából" született egy baba. A férfi ismerősöm nem vállalja fel a gyereket, így a barátnőm beperelte. Kérték a férfi címét és születési dátumát, én meg elküldtem a bnőmnek sms-ben.

Az ismerősöm elhordott mindennek, hogy hogyan mertem kiadni a személyes adatait.

Mondtam, ha nem én adom meg, a munkahelyéről kérik ki, és elég kellemetlen helyzetbe kerülne, ha ez ott kiderül.

Egyébként is két ember kell a gyerekhez, ne húzza ki magát a felelősség alól.


2010. júl. 26. 13:04
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem mentegetőzöm.
2010. júl. 26. 13:19
 12/25 anonim válasza:
43%
hát, szerintem nem haragszik jogosan. :S
2010. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
43%
Ha bnődről van szó még szép,h segítettél neki.
2010. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
43%
Nem értem az előttem szólókat, akit téged tesznek felelőssé. Ők ilyen helyzetben nem segítenének a bnőjüknek??? Szép emberkék..
2010. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Látod. Ilyenkor a személyi jogok fontosabbak, mint hogy a gyerek megkapja az őt megillető gyerektartást. Illetve ez esetben még az anyja.
2010. júl. 26. 13:28
 16/25 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem jobb az ilyeből kimaradni, bár most már mindegy.

És mindegy, hogy jogos-e a haragja, az a lényeg, hogy haragszik. Egyébként én sem örülnék a helyében, függetlenül attól, hogy fair vagy nem, ahogy viselkedik.

2010. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem így jobb neki.

Ha tényleg kiderül bent a munkahelyen újjal mutogatnának rá, hogy: nézzétek itt van akinek zabi gyereke van!

A felelősség alól pedig kibújni nem lehet, ha tényleg az övé.

Egyébkén is szégyellje magát a pali, hogy megtagadja a gyereket!

Meg különben is, hogy akarta volna a személyes adatait visszatartani? Nem értem a logikát....

2010. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
100%, hogy az ő gyereke.
2010. júl. 26. 13:30
 19/25 anonim ***** válasza:
60%
a barátnőmnek én is megadtam volna, hisz ő áll közelebb hozzám. a pasi meg szégyellje magát, ha nem te akkor máshogy tudta volna meg, kár hárítani, az igazi bűnös ő.
2010. júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
70%
Te olyan "minden lében kanál" tipus lehetsz.Kiadod az adatokat, amihez közöd sincsen, 100%-ra tudod, hogy kié a gyerek...Nekem nem kellene ilyen barátnő...
2010. júl. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!