Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy szülőkorú nő émelyeg,...

Ha egy szülőkorú nő émelyeg, rosszul van, akkor miért az első kérdés, hogy terhes vagy?

Figyelt kérdés

Sajna természetanya hülye humorral kreált, vagy nem tudom, de !minden! menzi alatt a nagykönyvi terhestüneteket produkálom hol nagyon durván, hol csak szolidan.

Na most épp kicsit durván, és mindenki, aki csak egy percig látott kismamát elsőre terhes vagy-gyal bombáz, nem a jól vagy-gyal. De miért?


2013. aug. 20. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért, ha azt kérdeznék, hogy agytumorod van -e, az jobban esne? az is hasonló tünetekkel járhat.
2013. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jól vagy szerintem bőven elég kérdés, hamár kíváncsi valaki.


Szia, terhes vagy? És a szia, jól vagy között igen nagy a különbség....

2013. aug. 21. 12:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyébként terveztek 2. babát? ;)

Azt írtad már régebben, hogy magas és vékony vagy. Van hasad esetleg vagy te panaszkodsz, hogy rosszul vagy

? vagy honnan tudják, hogy rosszul vagy?

off: kislányod már szépen beszél?

közel egyidősek a gyerekeink, bár nekünk azóta van mégegy kisfiúnk :)

Írok neked, úgysem írt más, legalább beszélgetünk egy kicsit :DDDDD

2013. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3. babát akartam írni az elején
2013. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem nem tervezünk 3.-t és nagyon meglepődnék ha terhessé válok, kvázi nem élünk együtt a férjemmel. Ez sajnos nem titok senkinél sem.

Honnan látják, pl szó szerint összecsuklók, bezöldülök, olyan vagyok, mint egy agyoncsapott muslinca.

Vasnap a húsleves szagától majdnem a tányérba... sajna egyértelműen látszik, hogy szagoktól rosszul vagyok pl...


Jah a hasam lassan behorpad:) szóval nem látszódna még, hogyha lenne lakóm:) és csak remélem, ha egyszer harmadikat vállalok, akkor is megúszom a terhességinyavajákat, úgy ahogy a két terhességnél volt.

2013. aug. 22. 10:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Kicsi lányom pedig egyre szebben beszél, fantasztikus a szókincse, csak pár hang nincs meg, a k pl nagyon nem akar menni, t-vel helyettesíti, és sajna ezért nem érthető amit csipog. Nagyon kell figyelni rá, mire is gondolhat. De pl a fiamhoz képest aki ennyi idősen kezdte a beszédet...
2013. aug. 22. 10:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor csak különváltatok? hát még akkor ebben is egyezik/hasonlít az életünk :(
2013. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen csak külön váltunk. Elég sok oka van amiért nem tudunk még válni, hivatalosan lépni. A legfőbb a pénz, neki ugyan van kevés, ellenben nem akarja a gyerekeket, nekem nincs....

Szóval hétköznap egyedül, hétvégén "vele"... Ez sajna nem fog változni:( mert egy új difi előkerült, amit sajna nem tudok benyelni:( szexuális természetű, rosszabb, mintha most derülne ki a homoszexualitása:(:S

2013. aug. 22. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!