Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Múzeumok éjszakája! Miért...

Múzeumok éjszakája! Miért viszik magukkal 6 éven aluli gyerekeiket a szülők jóval este 9-10 után is? Élvezi a gyerek?

Figyelt kérdés

Rengeteg kisbabás, kisgyerekes családot láttunk tegnap jóval este 10 után is. Tavaly még hajnali 2-kor is láttunk kisgyerekes családokat flangálni a városban, de idén nem maradtunk olyan sokáig, mert elkezdett szakadni az eső.

Én azt láttam a gyerekeken, hogy fáradtak és unják, de talán tévedek...

Rengeteg gyerekprogram pedig csak kora estig tartott, tehát nem látok logikus magyarázatot az éjszakába nyúló ide-oda sétálásra, tömött buszokon utazásra, stb. Az esőről nem is beszélve...


Aki későig elvitte magával a babáját/kisgyerekét, az miért tette?

És élvezte a kicsi?


Köszi a NORMÁLIS, KULTURÁLT válaszokat!


2013. jún. 23. 09:12
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:

Kérlek 66%-os, a fröcsögésen kívül olvass és értelmezz is!

Na meg nem ártana legalább 1 hasznos (na nem a százalékok alapján annak ítélt) választ is adnod, mert a vádaskodáson kívül még nem csináltál semmit, olvasd vissza!


Rendben van megértettem, hogy sokatok szerint teljesen helyénvaló dolog 6 éven aluli gyerekkel este 10 után még az utcákat róni, túlzsúfolt múzeumokban nézelődni és tömött buszokon utazni.

Elfogadom, hogy ez a véleményetek, de azért ha meglátok egy látszólag tök fáradt gyereket, továbbra is sajnálni fogom.


A gyerekeim más élményeket kapnak, jövőre pedig elviszem a nagyot magammal (aki akkor már 7 lesz), de addig maradunk csak, amíg ő is élvezi. Ha 10-ig, akkor addig, ha 2-ig, akkor addig. Amúgy tavaly egy esküvőn pont a menyasszonytánc és a torta felvágása előtt dőlt ki, pedig egész este arra várt :)


További minden jót mindenkinek!

2013. jún. 24. 06:42
 52/61 anonim ***** válasza:
74%

Én adtam az 1. választ.

6 évesen képes voltál a gyerekedet éjfélig egy esküvőn hagyni szenvedni?

2013. jún. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
60%

:D ez jó

és ott is tömeg van jó nagy zaj és egyebek...akkor miről is van szó??? Kibújt a szög a zsákból!!!!

2013. jún. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
74%

Már rég kibújt az a szög....én írtam is, hogy nemhiteles a kérdező, mert pont ugyanazt csinálja, ami ellen van.

Irigységet érzek a szavai mögött...

2013. jún. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem a kérdező csak azt akarta bemutatni milyen szuper anyuka és egyebek, helyette meg egy álszent baromság jött ki az egészből. És az utolsó kommentje mindent elárult...

Mitől van több keresnivalója egy 6 éves gyereknek éjfélkor egy lagziba mint egy múzeumban????

2013. jún. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 A kérdező kommentje:

Látszik, hogy nem is akarjátok megérteni, amit mondok, csak kotozkodni tudtok.

Utálok magyarázkodni, de tessék: az esküvő egy fogadoban volt, ahol volt szobank, vagyis barmikor le tudták feküdni a gyerekek. Hatalmas udvar volt, ahol a gyerekekek a hangos zenetol távol tudták szaladgalni és játszani. Mind fent akartak persze maradni a torta felvagasaig, amiben semmi rosszat nem látok, amíg élvezik és nem nyuglodnek. De a fiam kb. fel 12-kor kidőlt, a kicsi meg már 10-körül elaludt.

Ezek után nem hinném, hogy annyira jó ötlet lenne magammal rangatni oket egy 5-6 oras muzeumlatogatasra hajnalig.

Ez egy konkrét tapasztalat, amit megosztottam. Nektek van ilyen vagy csak a szurkalodas megy?

2013. jún. 24. 09:03
 57/61 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg kellene próbálnod, hogy élvezné-e a gyereked a 10-11 óra utáni nyári progikat...
2013. jún. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
80%
Mi idén nem voltunk,meg az elmult 3 évben nem. (3 éve született a nagy gyerekünk,idén a kicsi). De jövőre már megyünk.Egyébként szerintem semmi kivetni való nincs abban ha elmennek olyan programra amit élvez a gyerek. Ezen van szerintem a hangsuly. Pl nemrég volt itt a kerületben nálunk Városünnep(koncertek meg hasonlók,vásár,állatsimogató...végén tüzijáték,10kor volt vége. A nagy kocsiban ült nagyon élvezte,kicsi kendőben és végig aludta az egészet,tüzijáték is nagyon tetszett neki.Mármint a nagynak:D:D S 10kor volt vége,fél 11re értünk haza.. A kicsi észre se vette hogy nem itthon alszik.Egyébként a mi nagyunk ő pl itthon se alszik 11,néha éjfél elött szóval mindegy,igy legalább lefáradt:) Egyébként a Városünnepen kb 5től voltunk kint. Jövőre mi is megyünk Múzeumok éjszakájára:) Azt én a MI ünnepünknek tartjuk a párommal,mert 21én van a férjem szülinapja s ez ugye 21-e körül van plusz minusz pár nap. Egyszer egy évben szerintem belefér hogy kimozduljon a gyerek és ne 9kor legyen ágyban..
2013. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
58%
Igen, ezt kellene elfogadnia a kérdezőnek, hogy egy mai modern kimozdulós szülő igenis miért ne vihetné egy nyáron pár alkalommal magával a gyerekeit, nekik is kell az élmény
2013. jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
Ja... bocsánat:D Eszembe jutott,tavaly elmentünk a Múózeumok éjszakájára.(Akkor volt 2 éves a lány,a nagy. ) 2jó ismerőssel,mindig velük megyünk:D mentünk,megbeszéltük hova megyünk. S annyian álltak sorba hogy nem álltunk be mi is a sorba mert 9kor azt mondták h kb hajnali 3ra érnénk be,Ezt azért nem vállaltuk be. (ez a várban lévő kórház börtön volt.) VAgyis börtönkórház:D S igy inkább fagyiztunk egyet meg beültünk enni egyet meg dumáltunk és sétáltunk. Jó nagyot étálltunk és olyan éjfélkor értünk haza:) De ha nem kezdtem volna fázni még maradunk.
2013. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!