Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Múzeumok éjszakája! Miért...

Múzeumok éjszakája! Miért viszik magukkal 6 éven aluli gyerekeiket a szülők jóval este 9-10 után is? Élvezi a gyerek?

Figyelt kérdés

Rengeteg kisbabás, kisgyerekes családot láttunk tegnap jóval este 10 után is. Tavaly még hajnali 2-kor is láttunk kisgyerekes családokat flangálni a városban, de idén nem maradtunk olyan sokáig, mert elkezdett szakadni az eső.

Én azt láttam a gyerekeken, hogy fáradtak és unják, de talán tévedek...

Rengeteg gyerekprogram pedig csak kora estig tartott, tehát nem látok logikus magyarázatot az éjszakába nyúló ide-oda sétálásra, tömött buszokon utazásra, stb. Az esőről nem is beszélve...


Aki későig elvitte magával a babáját/kisgyerekét, az miért tette?

És élvezte a kicsi?


Köszi a NORMÁLIS, KULTURÁLT válaszokat!


2013. jún. 23. 09:12
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:

Amúgy meg felőlem mindenki azt csinál, amit akar, így senkit sem állítottam meg és küldtem haza, csupán észrevettem, hogy rengeteg fáradt gyerek volt késő éjszaka és a miértjére voltam kíváncsi.

Miért kell egyből nekiesni bárkinek is, aki feltesz egy kérdést, főleg hogy normális hangnemben teszi?

Oké, nem egyezik a véleményünk, de ez még nem jogosít fel senkit arra, hogy azonnal letámadja a másikat.

2013. jún. 23. 10:02
 12/61 anonim ***** válasza:
53%

egyébként irigylem a problémádat.

Nem i sértem, miért érdekelnek téged ennyire mások.???

A saját házad körül MINDEN RENDBEN VAN???

2013. jún. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
60%
nem értem mit hápogsz, te tetted fel a provokáló kérdést...
2013. jún. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
34%

ott volt az egyik gyereked veled, vagy sem!?

nem érted, ám ugyanazt teszed,

jó hiteles ember lehetsz...

2013. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
72%

El kell fogadnod, hogy ha valaki este 11-kor sétálgat a városban a gyerekeivel, neked ehhez semmi közöd nem lehet.

Nézhetsz csúnyán, akár be is szólhatsz, ha mersz, ennyi.

2013. jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 A kérdező kommentje:

Nem volt velünk 1 gyerek sem és nem véletlenül. Szuperül érezték magukat a nagymamájukkal, mi pedig kettesben.


Szerencsére nincs problémám ezzel az egésszel, bármennyire is szeretnétek, csupán érdekelt az oka.

Nem kell egyből támadásnak venni egy kérdést, főleg ezen az oldalon. Aki támadásnak veszi, az inkább gondolkodjon el, hogy miért is érzi annak...


Amúgy pedig köszönöm a válaszokat.

2013. jún. 23. 10:08
 17/61 anonim ***** válasza:
87%
elég sok országban teljesen természetes, hogy akár egy esti éttermi vacsoránál is ott vannak a gyerekek, akár babakocsiban (pl. Olaszország). Nekem ez sokkal jobban tetszik, mint a "7 óra van, rohanjunk haza" hozzáállás.
2013. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindenki tudja rábízni a gyermekét másra, márpedig a szülőnek is kell a kikapcsolódás, és ha érdekli ez a program, elmegy rá gyerekkel. Ha annyira hisztizik, nyilván nem maradnak ott, hanem hazaindulnak. Ha meg csak fáradt, és unja, hát istenem. A szülők is fáradtak, és unják sokszor a gyermekkel való foglalkozást, mégis megteszik. Ennyi igazán jár.
2013. jún. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
68%

Tuti, hogy ezt a kérdést is te írtad ki, hogy miért viszik sétálni az anyukák a gyereküket:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Hogy neked nincs jobb dolgod?

Szerintem vegyél egy jó hideg tust, mert ebben a melegben eléggé bekattantál...

2013. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
68%

Leírom, amit hallani szeretnél:

FELELŐTLEN ROHADT SZAR SZÜLŐ MIND, AKI NEM TESZI LE ALUDNI IDŐBEN A GYEREKÉT, EL IS KÉNE TŐLÜK VENNI A GYEREKEKET...

2013. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!