Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Múzeumok éjszakája! Miért...

Múzeumok éjszakája! Miért viszik magukkal 6 éven aluli gyerekeiket a szülők jóval este 9-10 után is? Élvezi a gyerek?

Figyelt kérdés

Rengeteg kisbabás, kisgyerekes családot láttunk tegnap jóval este 10 után is. Tavaly még hajnali 2-kor is láttunk kisgyerekes családokat flangálni a városban, de idén nem maradtunk olyan sokáig, mert elkezdett szakadni az eső.

Én azt láttam a gyerekeken, hogy fáradtak és unják, de talán tévedek...

Rengeteg gyerekprogram pedig csak kora estig tartott, tehát nem látok logikus magyarázatot az éjszakába nyúló ide-oda sétálásra, tömött buszokon utazásra, stb. Az esőről nem is beszélve...


Aki későig elvitte magával a babáját/kisgyerekét, az miért tette?

És élvezte a kicsi?


Köszi a NORMÁLIS, KULTURÁLT válaszokat!


2013. jún. 23. 09:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:

Hűűűű 66%-os, neked aztán van bajod bőven! A 16 válaszból 6 a tiéd!

A stílus ugyanaz, tehát 99%, hogy a válaszoló is, akinél a szövegértelmezés és a kulturált fogalmazás 1-es alá...

Én az okát kérdeztem a dolognak, te meg csak személyeskedsz és vádaskodsz.

Képzeld, egyik kérdést sem én írtam, bármennyire is szeretnéd, hogy igazad legyen.

Kérlek, olvasd el újra a kérdést és a kommentjeimet és ha szimplán azokra kulturáltan tudsz válaszolni, akkor tedd meg, ha viszont nem, akkor kérlek ne fáraszd magad, mert ez egyáltalán nem hasznos, amit csinálsz.

2013. jún. 23. 10:41
 22/61 anonim ***** válasza:
0%

a te kérdéseid kinek hasznosak? én személyeskedek???

te mit csinálsz a kérdéseiddel??? felejtsük el egymást.

2013. jún. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 A kérdező kommentje:

A többieknek, főleg akik normális hangnemben válaszoltak, tényleg köszönöm.

Végül is érthető, hogy ha valakinek nincs segítsége, akkor mit tegyen a gyerekkel, meg ez a kánikula is felborította sokaknál a napirendet (már akinél van), meg persze szünet is van.

Csak nekem van egy érzésem, hogy ha nem lett volna kánikula és szünet, akkor sem alakulnának másként a dolgok, mert egyszerűen sokan nem veszik figyelembe a gyerek igényeit.

Persze, tök jó dolog, hogy nyár van és későn sötétedik, este is szuper jó idő van, sőt kánikulában csak akkor elviselhető a levegő, de ha megnéztek egy lakótelepet vagy egy lakóparkot, akkor máskor (hétköznap, nem kánikulában) is bőven találni kint este 9-10 körül is 6 év alatti gyereket, akik rohangálnak az utcán, játszótéren stb.

De nekem mindegy persze, emiatt nem lesz nekem sem jobb, sem rosszabb, szimplán nem értem. Azt azért még szabad, nem? :)

Ja és nem is arról van szó, hogy este 8-kor le kell feküdni egy gyereknek, na de azért a 10-kor még rohangálás sem normális. A kettő között is van bőven idő.

Úgy érzem, nagyon le lett sarkítva a dolog.

2013. jún. 23. 10:50
 24/61 A kérdező kommentje:

Nem a kérdés hasznos, hanem az arra adott válaszok (már amelyik).

Igen személyeskedsz, mert én általánosságban kérdeztem, te viszont személy szerint nekem támadtál és ráadásul még a kérdésre sem válaszoltál, sőt egy hasznos választ sem adtál.

A kérdésemmel kérdeztem, amire páran kulturáltan tudtak válaszolni, így akár már le is zárhatnánk a témát.

Veled meg úgy érzem, mintha egy feneketlen kutat próbálnék feltölteni...

Szeretek véleményt cserélni, kulturáltan vitatkozni, de ennek így nincs értelme, úgyhogy tényleg felejtsd el a kérdést, töröld is a menüdből.

Köszi!

2013. jún. 23. 10:59
 25/61 anonim ***** válasza:
21%

Sőt, továbbmegyek: tavaly nyáron szinte mindennap a naplementét a balcsiban a homokos parton futkározva értük meg a gyerekekkel. Imádták!

idén is ez lesz...

2013. jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
84%
Egy gyerek kifejezettem élvezi ha kimaradhat este még ha fáradt is. Imádtam mikor kiskoromban elvittek ilyen helyekre. Nem értem. Ennél nagyobb problémája soha ne legyen.
2013. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
34%
így van. merev, görcsös egy nő. lazulj!
2013. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 A kérdező kommentje:

Most már értem, hogy miért húzott el a gyk-ról egy csomó normális válaszoló. Értem már, mire gondoltak, amikor azt írták, elegük van abból, hogy van pár ember, akinek az a kikapcsolódás, hogy rászállnak egy kérdésre, szinte csak kötözködni tudnak és a végtelenségig piszkálják a kérdezőt.

Velem mellélőttetek, mert csupán nevetségesen szánalmasnak tartom az ilyet, de fel nem húzom magam rajta.

Van egy véleményem, ami mellett kiállok még akkor is, ha percenként ide írogattok valamit.

Nyilván ti onnan a túloldalról ismeretlenül is maximálisan ismertek, csak mert szerintem nem normális dolog éjfélkor egy fáradt kisgyerekkel róni a túlzsúfolt múzeumokat. Ebből persze szerintetek egyenesen az következik, hogy én merev és görcsös vagyok, na meg hogy este 8-kor lefektetem a gyerekeket.

Tényleg szánalmas, amit unalmatokban csináltok, de én ehhez nem asszisztálok tovább. Maradjatok fent hajnalig nyugodtan a gyerekekkel, mi azért lefektetjük őket max. fél 10-kor, hogy még egymásra is maradjon időnk a párommal.

Ja ez utóbbit nagyon tudom ajánlani, jó sok feszültségtől meg lehet szabadulni, ami a válaszaitok alapján nagyon rátok férne!

2013. jún. 23. 11:28
 29/61 anonim ***** válasza:
Légyszi ne általánosíts mert itt nem mindenki válaszolt úgy. Bár tudom akinek nem inge...de attól még rossz úgy olvasni.
2013. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 A kérdező kommentje:

Bocs, de ez mitől általánosítás? "van pár ember, akinek az a kikapcsolódás, hogy rászállnak egy kérdésre, szinte csak kötözködni tudnak és a végtelenségig piszkálják a kérdezőt. "


Pár embert írtam, nem az összes válaszolót.


Amúgy ilyet is írtam: "A többieknek, főleg akik normális hangnemben válaszoltak, tényleg köszönöm. " "A kérdésemmel kérdeztem, amire páran kulturáltan tudtak válaszolni"

A többieknek tehát már megköszöntem, úgyhogy tényleg ne vegye magára senki, akinek nem inge!

2013. jún. 23. 11:39
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!