Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem szeretem, ha becézik a...

Nem szeretem, ha becézik a babámat. Vélemény?

Figyelt kérdés
pl. a Tamás Tomi még csak-csak elmegy, de a Tomika az már nem. Meg tudok őrülni mikor -ka, -ke kicsinyítővel becézik a gyerekemet. És furcsán néznek rám, amikor azt mondom, hogy nem szoktuk a nevét becézni, esetleg úgy hívjuk, hogy Manó, Csibe stb.
2009. szept. 25. 14:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
61%
első gyermeked?
2009. szept. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
93%
Igen a becézés veszélyes ismerősömet i kiskorától becézték és eléggé cinknek érezte mikor rokonai 20 éves fejjel -ka -ke becézésekkel hivják(ugye a megszokás):D De pl é 15 éves koromba kerültem másik suliba és ott sok Péter volt és méretemnél fogva(ott alacsony voltam 175-el:D mindig Petikének hivtak és ost is 30 évesen is:D de én nem bánom:D
2009. szept. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
igen első, miért?
2009. szept. 25. 14:13
 4/29 anonim ***** válasza:
93%

Szia!Én sem szeretem,mikor a kislányomat mindenhogyan becézik.Kapott szép nevet,tessék azon hívni!

Amúgy az ő neve Gréta,és azon tudok kiakadni,mikor valaki azt mondja neki:Grétuska!Brrrrrrrrrr,a hideg ráz ilyenkor!

Amúgy nálunk is a Manó,Csibefalat és a Maszatka a nyerő :)!

Minden jót Nektek!

2009. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Kinek a pap, kinek a papné....Te nem szereted a "tomikát", azt illik elfogadni. Van, hogy az ember fülében nagyon rosszul cseng egy név. Ennyi.

2009. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%

Mi sem. Vandának hívják és kész.Apám kezdte el Vandizni(szörnyűűűűű)rá is szóltam...

Ha valaki szeretné becézni,találjon ki neki egy becenevet.A párom Pocoknak hívja én meg Vanda-babának.

2009. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
egyébként lányomat Abigélnek hívják. na amikor a sok okos elkezdi becézni, hát elég marhaságokat szoktak mondani.... szörnyű!!!
2009. szept. 25. 14:19
 8/29 anonim ***** válasza:
75%

A Manó és a Csibe mennyivel jobb mint a Tomika?

Az egyik egy gonosz mitológiai lény, a másik pedig egy állatnak az utódja. :D

2009. szept. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

14:19-esnek. jobb mert nem a nevét "módosítom".

csak azt ne mond, hogy soha senkire nem mondtad, hogy Manó, Nyuszi, Csibe, Édesem, Drágám, Kincsem, Csillag stb.

2009. szept. 25. 14:23
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 vagyok, Krisztina a nevem. Én konkrétan szeretem, ha valaki Krisztikének hív és szeretni is fogom még 50 évesen is, a Krisztinkétől viszont a hányinger kerülget! :-s
2009. szept. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!