Nem szeretem a kisfiam?

Figyelt kérdés
Olyan furcsa érzés kapott el ma, nem tudom leírni pontosan. A nagyobbik kisfiam az őrületbe kerget. Amint meglátom reggel, már az agyamra megy, idegesít. Nem szeretem? Bár ez hülyeség, mert szeretem, de akkor miért idegesít már korán reggel a jelenléte, a megszólalása. 3 éves
2011. ápr. 18. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Fáradt vagy, kimerültél? Néha mindenkinek jól esne egy kis lazítás, talán ez hiányzik most neked. Szerintem add oviba, ha így érzel, kevesebbet lesz veled, jobban fog hiányozni. Én még nem éreztem azt, hogy nem szeretem a gyerekeimet, pedig sokat idegesítenek.
2011. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy nem szereted! Kérdezzd meg tőle, hogy miért váltja ki belőled ezt az érzést?! Nem az a bajod vele, hogy nem fogad szót és sokat igényli a törődésedet?
2011. ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj egy kicsit, pár napra passzold le nagyszülőkhöz vagy valami rokonokhoz, és pihend ki magad egy kicsit!
2011. ápr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én imádom a kisfiamat, bár enegem is mostanában eléggé fel szokott idegesíteni. Tudom, hogy szeretem, és te is őt. Nálunk most kezdődik a dackorszak. Én ezzel magyarázom. Próbálj meg te is magyarázatot adni a miértre és úgy próbálj helyesen cselekedni.:)
2011. ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!