Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma lettem beteg a kisfiam...

Ma lettem beteg a kisfiam most 4hetes. Mit tegyek hogy ne kapja el? nem szeretem hogy baja legyen.

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bár gondolom ezt eddig is megtetted, moss kezet, mielőtt hozzáérsz. Köss a szád elé ruhazsebkendőt, vagy valami hasonlót. Szellőztess jól ki, mikor a baba nincs a szobában. Ha szopik a babád, akkor a tejedben benne van ugyan a "baci", de benne van az ellenanyag is. Ezt dokim mondta, mikor én ugyanígy voltam a 3 hetes kisfiammal.

Jobbulást!

2008. szept. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, hiszen ahogy az előttem szóló is írta, a tejcsidben már az ellenanyag is benne van.

Én a nyáron egy masszív hasmenős, magas lázzal járó vírust szedtem össze és olyan beteg voltam, hogy nem bírtam kimászni az ágyból. A párom hozta mindig a pici lányomat szopcsizni, aki egyébként soha addig nem tapasztalt gyorsasággal evett minden alkalommal, mintha tudta volna, hogy kímélni kell az anyukáját. Természetesen nem kapta el tőlem, pedig a nyári vírusok igen könnyen ragadnak.

A lényeg, hogy ellenőrizd a kisfiad hőmérsékletét, nehogy felszökjön a láza.

Amúgy nekem is javasolták a szám elé kötött kendőt, de trehány módon nem tettem fel semmit, és így sem kapta el a kislányom.

Jobbulást!!!

2008. szept. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!