Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Annyira tanácstalan vagyok,...

Annyira tanácstalan vagyok, már nem szeretem a párom, a babánk 7 hós múlt. Örlődöm nap, mint nap ezen, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Talán korai volt a baba 2,5 év után. Szinte soha nem beszélget velem a párom, kukán nézi a tv-t ha itthon van, vagy a babánkkal van. A babánkat nagyon szereti, ezért nem merem mondani neki a kész tényeket. De így úgy érzem megfulladok.
2010. szept. 16. 23:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Persze mondtam már neki többször, hogy jó lenne többet beszélgetni, de erre azt mondja, hogy nem tud mit mondani.
2010. szept. 16. 23:11
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
pedig meg kell beszélni. Lehet hogy nem is annyira szörnyű a helyzet csak BESZÉLGESSETEK! Hidd el sokat számít. Mond el neki mit érzel, lehet hogy Te is feszült vagy és Ő is ezt érzi. Beszéljétek meg.
2010. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ne általános témáról beszéljetek hanem EZT a helyzetet oldjátok meg.
2010. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtok együtt kimozdulni valahová? Nincs aki vigyázna a picire? Nem mozira gondoltam, hanem vacsorázni (nem kell feltétlen étteremre gondolni, pizza vagy ilyesmi)vagy sétálni. Akkor, ha nincs ott a TV és a baba csak kénytelenek lennétek egymáshoz szólni.
2010. szept. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát ő kibírja beszéd nélkül, pedig nem ilyen volt. Nem szívesen mozdulnék ki a babánk nélkül, az az igazság, rágondolnék végig, hogy mit csinálhat épp. Körmöshöz szoktam menni, de 10 percenként mindig eszembejut, hogy épp mi lehet vele, alszik-e, eszik-e, sír-e.
2010. szept. 17. 01:02
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Bocsi hogy ezt írom, de szerintem veled lehet a gondd, be vagy savanyodva otthon! Tenni kell azért hogy 2 ember között működjön egy kapcsolat!

Le kell vele ülni tényleg megbeszélni a dolgokat, pl. egy vacsora mellett, ha így ellaposodott a kapcsolat valamivel fel kell dobni, kettesben vagy hármadban el kell járni otthonról, programokat kell szervezni, ott nincs tv tudtok beszélgetni, és utánna otthon is lesz téma megtudjátok beszélni mit láttatokk tetszett nem tetszett az állatkert a múzeum, az ebéd, az üzletben ez az stb. Gondolom nem sok témátok van ha otthon vagy a gyerekkel nem mozdulsz ki! De kettesben is meglehet ozzhon nézni egy dvd-t, mondd meg párodnak szerezze meg vagy töltse le a Párterápia című filmet, tuti vígjáték, készítessz popcornt, megnézitek, majd kibeszékitek!

Esetleg beszerezhetsz sexy fehérneműt, felnőtt filmet, és este együtt lehettek!

A sex működik?

2010. szept. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Hát az probléma, de NÁLAD? hogy ennyire a gyerek körül forognak a gondolataid. Miről beszélgessen veled, ha mindig csak a babáról beszélsz, rá gondolsz?

Ezen gondolkozz el, tedd helyre magadat fejben és próbálj meg a pároddal, mint FÉRFIVAL lenni, nem mint apával. Mi volt vele a munkahelyen, miről szól a film, mit gondol, mit érez stb.

Ha NEKI nincs számodra mondanivalója, annak oka van és ez egy ilyen friss kapcsoaltban probléma bizony, mégpedig óriási.

2010. szept. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Az utolsó válaszadóval értek egyet!

Be vagy zárva úgy érzed el vagy hanyagolva minden téren, ugyanakkor nem teszel semmit hogy ez változzon.

Ha elhagyod, vagy elüldözöd 100%ra mondom hogy meg fogod bánni, nem most hanem pár hónap múlva.Tapasztalatból beszélek.Légy türelmesebb és és foglalkozz TE a férjeddel.És menjetek el ketten akár csak vacsizni valahova hidd el nem árt.

2010. szept. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ki kell, hogy ábrándítsalak benneteket, mert én vagyok az aki állandóan megy és mennék sok felé, de a párom csak otthon ülne. Azért mert nem akarom másra hagyni a babánkat, miért gondolod hogy csak róla beszélek, szinte bármiről tudok társalogni, nagyon szeretek beszélgetni, csak most nem nagyon van kivel.

Olyan a párom, mint amit sajnos otthon látott, amilyen az apja az anyjával. De ezt csak most látom már, hogy többet megyünk a szüleihez.

Neked lenne kedved így szexelni? Ne én adjak már mindent. Szarul érzem magam a kapcsolatban, de ő nem veszi észre és még szexi fehérneműben feszítsek?

2010. szept. 17. 10:17
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

hasonló volt a helyzet nálunk is.Igaz,mi direkt vártunk a babával 4évet,hogy egyáltalán kibír e ennyit a kapcsolat..stb.

szóval terhes lettem,akkor még dolgoztam,majd elmentem szülési szabira,új ház,új életforma.És bizony pár hónapon belül azon kaptam magam,hogy unom az életem.Imádom a fiaim(azóta van még egy),de valami hiányzott.Valahogy nem tudtam úgy tekinteni a férjemre mint pasi,hanem mint apa.Hiányzott a jövés-menés,a minden.Párszor sírva menekültem otthonról a babkocsiban szundikáló fiammal,mert megint NEM ÉRTETTEK MEG.De aztán leültünk megbeszélni.Hogy nekem igen is hiányzik az,hogy eljárjunk ide oda,akár hármasban is,meg hogy felnőttel is beszélgessek.

Szerintem ülj le vele megbeszélni ezt.kapcsold ki a tévét,és áll elé,hogy neked mi is a bajod.Leharapni nem fogja a fejed.Mondd meg neki,hogy nem akarod hogy olyan legyen a házasságotok,mint a szüleié.És neked kell kezdeményezni,mert ő azt hiszi hogy minden jó.Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.

sok sikert és adj esélyt magatoknak

2010. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!